6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli olarak yaşanan depremlerde birçok şubesi yıkılan Çırağın AVM, depremin hemen ardından Kuzey Çevre Yolu, Abdülhamit Han, Binevler başta olmak üzere yıkılan şubelerinin yerine yenisini koyarken, Mersin Metropol ile en büyük şubesini faaliyete geçirdi.


Mersin’in kalbinde, 6 katta binlerce çeşit ürünün yer alacağı en büyük şubesini görkemli bir açılış ile yapan Çırağın AVM, cep telefonu, buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi başta olmak üzere birçok kalemde on binlerce liralık ürünleri açılışa özel fırsatlar ile bedava dağıttı. 
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Çırağın Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çırak,  Çırağın Group bünyesinde Çırağın AVM olarak 6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraş depremlerinde birçok şubelerini kaybettiklerini hatırlattı.


Çırak, Kahramanmaraş merkezdeki 4 Şubelerini aktif hale getirdikten sonra şu anda Mersin’e yeni şube açtıklarını ifade ederek, “Buraya açtığımız Metropol Şubemiz en büyük şubemiz oldu. 6 katta binlerce çeşit ürün yer alıyor. Kısmetse inşallah Mersin şubelerimizi genişletip çeşitli ilçelerde şubeler açmayı planlıyoruz. Çırağın AVM Kahramanmaraş’ın en büyük düğün paketçisiydi. Bundan sonrada bölgeye açılacak ve bölgenin en büyük düğün paketçisi olacak.” dedi.
Mersin’in merkezinde, kalbinde olduklarının altını çizen Çırak, “Metropol binasının hemen yanında Mersin halkına hitap edeceğimiz bölgedeyiz. Biz Mersin halkımıza kaliteli ürünleri uygun fiyatlı olarak satışa sunacağız. Burada vatandaşların da teveccühü çok büyük, açılışa yoğun bir ilgi var. Çırağın Group bünyesinde Türkiye genelinde büyümeye devam edeceğiz.” Diye konuştu.

Orman yangınlarına karşı 'suç' ve 'ceza'lar...! Orman yangınlarına karşı 'suç' ve 'ceza'lar...!

Editör: Haber Editörü