Yeme içme alanları ve sosyal donatılarıyla şehrin en gözde mekânları arasında yerini almaya hazırlanan tesis; misafirlerine eşsiz yöresel lezzetleri ve konforu bir arada sunacak.

Bir yandan ‘Yeni Kahramanmaraş’ın inşası noktasında tüm alanlarda faaliyetlerini sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da 6 Şubat depremleri dolaysıyla yarım kalan projelerini bir bir tamamlamaya devam ediyor.

Dulkadiroğlu ilçesi Pınarbaşı mevkiinde hayata geçirilen Çamlıca Restoran ve Sosyal Tesis’te de çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 900 metrekarelik kapalı servis alanına sahip 2 katlı restoran ve kafeteryada son rötuşlar yapılıyor.

Manzarası, yeşil alanları, sosyal donatıları, servis alanları, oyun grupları, restoran ve kafeteryasıyla şehrin en gözde mekânları arasında yerini almaya hazırlanan tesis; misafirlerine eşsiz yöresel lezzetleri ve konforu bir arada sunacak. İnşa ve çevre düzenleme çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanmasıyla Çamlıca Restoran ve Sosyal Tesis, hizmet vermeye başlayacak.

Erdoğan: 40 Milyarlık Altyapı Yatırımı ve 1 Trilyonluk Bütçe İle Yeniden İnşa! Erdoğan: 40 Milyarlık Altyapı Yatırımı ve 1 Trilyonluk Bütçe İle Yeniden İnşa!