Gazetecilik hayatına ise öğrencilik dönemi olan 2016’da Maraş Pusula Haber’de editörlük yaparak başladı. Okulun zorunlu stajını Aksu TV’de tamamladıktan sonra Maraş Pusula Haber’de muhabirlik yapmaya başladı. Bir süre burada çalıştıktan sonra 2018 Ocak ayında Kahramanmaraş’ın günlük iki gazetesinden birisi olan Bugün Gazetesi’e geçti.

Günlük gazetede ki ilk yılını tamamladıktan sonra 1 Ocak 2019’da İhlas Haber Ajansı’nda serbest muhabir olarak görev aldı. 9 aylık sürenin sonunda İHA’dan ayrılarak, Anadolu Ajansı’nda çalışmaya başladı.

Nisan 2021’de Bugün Gazetesinden ayrıldıktan sonra bir yandan 18 Ekim 2019 tarihinden beri görev aldığı Anadolu Ajansında serbest muhabirlik yaparken, diğer yandan kurumlara basın danışmanlığı ve PR çalışmalarını sürdürüyor.

DİĞER ÇALIŞMALARI

Gazetecilik mesleğinin dışında bölümüyle ilgili de kısa film ve orta metraj film çekimleri, yardımcı oyunculuk, tiyatro oyunculuğu ve sporculuk deneyimleri oldu.

2005 yılında okullar arası düzenlenen basketbol turnuvalarında lisanslı sporcu olarak yıldızlar takımında, 2006 yılında da Kahramanmaraşspor alt yapısında oynadı. 2007-2010 yıllarında Kahramanmaraş Belediyesi Çocuk Korosu’nda 3 yıl boyunca yer aldı.

2012 yılında Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün tiyatro ekibinde görev yaptı. Kahramanmaraş’ta 2014 yılında çekimleri yapılan Yedi Güzel Adam dizisinin 6 ile 9. Bölümlerinde yardımcı oyuncu olarak rol aldı. 2020’de Star TV’de yayınlanan Güvercin dizisinin Kahramanmaraş’ta çekilen 8.bölümünde ki sahnede oynadı.

Orta düzeyde gitar çalmayı bilmektedir.

İHA pilotluğu sertifikası bulunmaktadır.