1 haftada 3 kilo vermek isteyenler buraya! Kahvenize bir kaşık bu baharattan ekleyin: Sonuca inanamayacaksınız... 1 haftada 3 kilo vermek isteyenler buraya! Kahvenize bir kaşık bu baharattan ekleyin: Sonuca inanamayacaksınız...
İYİ Parti Eski Milletvekili Ahmet Çelik Kardeşi Tarafından Bıçaklandı
Olayın Detayları
Tartışmanın büyümesi üzerine Kemal Çelik, ağabeyini iki yerinden bıçakladıktan sonra olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine polis ve sağlık ekipleri bölgeye sevk edildi.
Ahmet Çelik'in Kariyeri ve Kimliği
  • Doğum Tarihi: 1 Temmuz 1957
  • Doğum Yeri: Ağrı
Ahmet Çelik, lise eğitimini Vefa Lisesi'nde tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm bölümünde tamamlamıştır. İş hayatına adım atan Çelik, Sitil Çizgi (UKİ) Erkek Giyim Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. Ayrıca 1999-2006 yılları arasında Fatih Karagümrük Spor Kulübü Başkanlığı ve 2012-2016 yılları arasında Türkiye Briç Federasyonu Başkan Vekilliği gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur.
İstanbul Aksaray Yeraltı Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten Ahmet Çelik, Vefalılar Derneği Divan Üyeliği ve Yeniçağ Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı gibi pozisyonlarda da bulunmuştur. Ayrıca İYİ Parti'nin 25 Kasım 2017'de kuruluşunda yer alarak 2018 seçimlerinde İstanbul Milletvekili olarak seçilmiştir.
Sonuç
Ahmet Çelik'in ofisinde kardeşi tarafından bıçaklanması olayıyla ilgili soruşturma devam etmektedir. Çelik hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştır.