Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümü dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Konukoğlu, ‘Hedefimiz beyaz yaka çalışanlarda kadın- erkek eşitliğini yakalamaktır’ Konukoğlu, ‘Hedefimiz beyaz yaka çalışanlarda kadın- erkek eşitliğini yakalamaktır’

Başkan Karış mesajında, “Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden itibaren halkın can ve mal güvenliğinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışmış ve günümüzde de aynı kararlılık ve azim ile bu görevini sürdürmektedir.
Emniyet güçlerimiz, Anayasa ve yasalara sadakatle, hukuka bağlılıktan ayrılmadan, üstün bir vazife anlayışıyla, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, huzur ve refah içinde yaşaması için gece-gündüz fedakârca çalışmaktadır. Emniyet teşkilatının yapmış olduğu hizmetler halkın nazarında büyük takdir toplamış ve polise olan güvenini her geçen gün pekiştirmiştir. Emniyet mensuplarımızın bu sorumluluk şuuru ve görev aşkı ile bundan sonraki çalışmalarında da muvaffak olacaklarına yürekten inanıyorum.
Bu vesileyle, Türk Polis Teşkilatımızın 177. kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan Polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” İfadelerine yer verdi.