Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malazgirt İlçe Başkanı Mevlüt Güvenir, 4-10 Nisan Polis Haftası sebebiyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Güvenir mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Ülkemizin huzur ile asayişini sağlayan, milli birlik ve beraberliğimizin olmazsa olmaz parçası olan, gücünü yasalardan, desteğini vatandaştan alan, geçmişi şan ve şeref dolu kahraman Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 177. Yılını en içten dileklerimle kutluyorum. Suç ve suçlularla mücadele için mesai kavramı gözetmeksizin, yaz, kış zor koşullarda görev yapan Polis Teşkilatımız, gerektiğinde canını ve malını feda etmekten çekinmeyen; huzur, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, vatanımızın en büyük savunucularından olmuşlardır.Bu duygu ve düşüncelerle bizleri gururlandıran Emniyet Teşkilatımızın, kuruluş yıl dönümünü kutluyor, suç ile terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan personellerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

İsmailağa cemaati lideri hayatını kaybetti! Mahmut Ustaosmanoğlu kimdir? İsmailağa cemaati lideri hayatını kaybetti! Mahmut Ustaosmanoğlu kimdir?