CHP Muş - Malazgirt İlçe Başkanı Mevlüt Güvenir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun evinin elektriğinin kesilmesiyle ilgili değerlendirmede bulundu.

Biletinial 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları Kirpi Sonic 2 filminde ağırladı Biletinial 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları Kirpi Sonic 2 filminde ağırladı

Siyaset halk için yapılmalıdır !

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu enerjiye gelen fahiş zamlar sonrası yaptığı eylem sonucu evinin elektriklerinin kesilmiş olduğunu belirten Başkan Güvenir; Adaleti sağlayacak insanlar kul hakkına saygı gösteren insanlardır. Büyük dertlerimiz var, büyük sıkıntılarımız var ama büyük dertleri ve büyük sıkıntıları hep beraber inşallah gidereceğiz. Sizden sadece biraz sabır istiyoruz, sandığa giderken oylarınızı kullanırken elinizi vicdanınıza koyup öyle oy kullanın. Günümüzde elektriklerinin kesik olmasından dolayı 15 milyon kişi karanlığa gömülmüş durumdadır. Bir siyasetçi halkını sevip, halkıyla kol kola olmak istiyorsa halkın dertlerini çözmek zorundadır. Bir siyasetçi vatandaşının yanında olmalıdır, yardım edin dendiğinde el uzatan olmalıdır. Siyaset bireysellik için değil halk için yapılmalıdır. Vatandaşın belini büken bu zamlar bir an önce geri alınıp bir çözüm bulunmalıdır. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi büyük dertlerimiz var, büyük sıkıntılarımız var ama büyük dertleri ve büyük sıkıntıları hep beraber inşallah gidereceğiz.’ ifadelerini kullandı.