Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Yıldızevler Konut Yapı Kooperatifi üyeleriyle bir araya gelerek Yıldızevler Konutları’nda devam eden süreçle ilgili bilgiler aktardı. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programda AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hakan Dereli, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ve kooperatif yönetim kurulu üyeleri de yer aldı. Başkan Güngör programda, kooperatif üyelerinden gelen soruları da tek tek yanıtladı.

Hemşehrilerimizin Mağdur Olmaması İçin Gayret Ediyoruz

Programda konuşan Başkan Hayrettin Güngör, “Hemşehrilerimizin mağduriyet yaşamaması için Büyükşehir Belediyesi olarak bizler elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bunun için hukuki çözümler aradık. Büyükşehir Belediyesi olarak Yıldızevler Konutları’nda ciddi çalışmalar gerçekleştirdik. Yol yapımı için burada 5 Milyon TL harcadık.  Hemşehrilerimizin mağduriyet yaşamaması için elimizden gelen gayreti de göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yeni Yol Haritası Oluşturduk

Yıldızevler Konutları’nın tamamlanması ve teslim edilmesi noktasında yeni yol haritasının oluşturulduğunu vurgulayan Başkan Güngör, “Yıldızevler Konutları’nı bir an önce tamamlayarak hemşehrilerimize teslim etmek için yeni bir yol haritası çıkardık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız. Bizim işimiz millete hizmet. Bugün burada süreçlerle ilgili yeni bir yol haritası belirledik. Üyelerimizin memnuniyeti sevindirici. İnşallah el birliğiyle tüm mağduriyetleri ortadan kaldıracağız” ifadelerini kullandı. Başkan Hayrettin Güngör’ün açıkladığı yeni yol haritası, üyeler arasında büyük sevinç yarattı.