Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından organize edilen balık-burger ikramı etkinliği, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’un katılımıyla Ahmet Bayazıt İlkokulu’nda gerçekleştirildi.

Etkinliğe Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’un yanı sıra Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, Karsu Balık İşletme Sahibi Fatih Şeker, İl Tarım ve Orman Müdürü Ramazan Bilir, İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kahramanmaraş’ta sahte içki operasyonu! Kahramanmaraş’ta sahte içki operasyonu!

Program Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’un öğrenci ve öğretmenler ile bir araya gelmesi ile başladı. Ardından Ahmet Bayazıt İlkokulu öğrencileri tarafından çizilen resimlerden oluşan sergi ziyaret edildi. Sergi sonrasından salon programı gerçekleştirildi.

Salon programında Karsu Balık İşletme Sahibi Fatih Şeker, İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman ve İl Tarım ve Orman Müdürü Ramazan Bilir konuşmalar gerçekleştirildi. Konuşmaların ardından İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü personellerinden Su Ürünleri Mühendisi Turgut Oğuzhan Erdemir tarafından sunum gerçekleştirildi.

Salon programının akabinde okul bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte öğrenci ve katılımcılara balık-burger ikramı yapıldı.

Etkinlikle ilgili konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, etkinlikte emeği olan İl Tarım ve Orman Müdürü ile personellerine ve ikramı gerçekleştiren Karsu firmasına teşekkürlerini iletti.

Etkinlik ikramın ardından sona erdi.