Yeni seçilen yönetime başarılar dileyen Şahin Balcıoğlu, “Değerli Kahramanmaraşlı hemşerilerim, saygıdeğer iş dünyamız bilindiği üzere 19 kasım 2022 tarihinde KMTSO meclis komite seçimleri yapıldı.

Seçim sonuçlarında toplamda 4094 oy kullanılmış olup,  bu oyların; beyaz liste ye 2071 oy yüzde 50.58, bizim mavi listeye de 1752 oy ile  yüzde 42.80 ve bağımsızlara da 271 oy ile yüzde 6.62, iş dünyası tercihlerini kullandı. Seçim sistemi gereği 73 meclis üyeliğinden beyaz oy 49,  mavi oy 18  ve bağımsızlarda  6 meclis üyeliği elde etti.

Yapılan seçimin ve sonuçlarının yorumunu çok değerli iş insanları ve basın mensuplarına bırakıyor, bizimle gönül birliği ile çalışan tüm arkadaşlarımıza, bize inanarak ve güvenerek oy veren arkadaşlarımıza  ve bizim ulaşamadığımız veya kendimizi yeteri kadar anlatamadığımız tüm iş insanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Offroad Şampiyonası Final Heyecanı Bir Kez Daha Kahramanmaraş’ta! Offroad Şampiyonası Final Heyecanı Bir Kez Daha Kahramanmaraş’ta!

Yeni seçilen arkadaşlarımıza başarı dileklerimizle, sonuçların  şehrimize hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.