Başkan Mahçiçek’ten 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı Başkan Mahçiçek’ten 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı
Kahramanmaraş Ticaret Borsası Genel  Sekreteri Ahmet Balbaba, oğlu Kaan Balbaba’yı dün akşam Liva Düğün Salonu’nda görkemli bir düğün ile ve evlendirerek kayınbaba oldu.
Liva Düğün Salonunda gerçekleşen düğün töreninde Ahmet ve Fatma Balbaba Çifti ile Atilla ve Ayşe Bolat çiftleri düğüne gelen misafirleri kapıda karşıladılar.
Düğün konuklarının yerini almasından sonra Fatmanur Bolat ile Kaan Balbaba salona girdi. Yapılan dans ve oyunların ardından çiftin nikahına geçildi.
IMG_6350
Genç çiftin nikahını ise Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek kıyarken şahitliğini ise Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı, Önceki dönem Borsa KTB Başkanı Ahmet Duran Balsuyu yaptı. 
Fatmanur ile Kaan Balbaba’nın nikahını kıyan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek şunları belirtti.
”Bu gün burada bu iki güzel genç çiftimizin nikahını kılmak için toplandık. Değerli konuklar bir kere daha mutluluklar diliyorum. Değerli gençler bizim toplumumuzun temeli aynı. Aile birliğinin önemli Karşıdaki olarak saygı içinde ve sadakat içerisinde inşallah güzel bir hayat sunuyoruz. Cenabı Hak hayırlı sağlıklı inşallah çok sayıda evlatlarımızı nasip eder” dedi. Miletvekili Ömer Oruç Bilal Depgici”Gelin Hanım Damadın ayağına bir kocaman basmalı. Rabb’im huzurunuzu daim eylesin. Evliliğin meyvesi çocuk. Dedeleri, nineleri, halaları, amcaları genç çiftimizden bekler bunu. Müsaade buyurursanız burada değerli büyüklerimiz var. Ben evlilik cüzdanını genç çiftimize vermesi için önceki dönem KTB Başkanımız Ahmet abiye veriyorum” dedi. KTB önceki dönem Başkanı Ahmet Duran Balsuyu ise”Allah mübarek eylesin. Sayın Vekilimiz ve Başkanım gerekenleri söylediler. Ben evlilik cüzdanını ikisine bir vermek istiyorum. Allah mesut bahtiyar eylesin. Mutlu bir yuvaları olsun inşallah” dedi. Yapılan tebriklerin ardından takı merasimine geçildi. Düğün kaldığı yerden devam etti. KTB Genel Sekreteri Ahmet Balbaba ise ilk defa kayınbaba olmanın sevincini ve mutluluğunu yaşadı. Balbaba düğüne katılan, konuklara teşekkür etti.