DAVARCIOĞLU: “BAYRAMLAR SEVGİ, SAYGI VE KARDEŞLİĞİN SİMGESİDİR”

Bayramların Sevgi, Saygı, Kardeşlik ve Yardımlaşma bağlarını güçlendirdiğini ifade eden AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Davarcıoğlu, “Kurban Bayramını ihtiyaç sahibi olanlara yardım eli uzatmalı ve bayram coşkusunu birlik ve beraberlik içerisinde yaşamalıyız. Kardeşçe bir arada yaşamayı, paylaşmayı, aynı ruh ve gönül ikliminde yaşamanın anlamını ve zenginliğini hepimiz en çok bayram günlerinde hissederiz. Çünkü Bayramlar sevgi, saygı ve kardeşliğin simgesidir.

İnşallah bu bayramda da dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma hissiyatımızı ön planda tutarak, gönül köprüleri kuracağız ve ihtiyacı olan herkese ulaşmanın gayreti içinde olacağız. Bayramın birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek, sevgi ve kardeşlik ortak paydasında buluşacağız.

Bu yıl 6 Şubat depremlerinde büyük bir felaketi yaşadık. Buruk bir bayram geçiriyoruz. Depremlerde hayatını kaybeden kardeşlerimizin acısı içimizi yakıyor. Bu vesile ile depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dilerim. Tedavileri devam eden kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı bir kez daha sağ olsun.

Kahramanmaraş Tekstil Sektöründe Çalışanlar İçin Sevindirici Haber: Asgari Ücret 14 Bin TL! Kahramanmaraş Tekstil Sektöründe Çalışanlar İçin Sevindirici Haber: Asgari Ücret 14 Bin TL!

Bu düşüncelerle Kurban Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bir bayram olmasını diler, asrın felaketinde hayatını kaybeden kardeşlerime, bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.”