Afşin Tavası maharetli ustalarımızın ellerinde lezzet bulurken,meşe odunuyla pişirilerek Afşin’e yolu düşen herkese ikram ediliyor. Yanında sıcacık Afşin’e özgü pidesi ve buz gibi ayran olursa değmeyin bu keyfe.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Tabi Afşin Tavasını yemek isteyenler için ise Afşinli esnaf ve sanatkarlarımız uygun yerler açmakta ve bu meşhur lezzeti herkesin tatması için gayret göstermektedir.

Afşin İşbilir Yöresel’de maharetli ustalrımız tarafından hazırlanan Afşin Tavası 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Afşin Ekmek Fabrikasında ustalarımızın meşe odunuyla pişirilerek yine Afşin İşbilir Yöresel ikinci katında ikram ediliyor.

İşbilir Yöresel ikinci katı Doğalgaz bağlanılarak sıcacık hale getirildi. Kış aylarında da Afşin Tavasıyla misafirlerini ağırlayacak olan Afşin Yöresel yine ikinci katında otantik bir ortam hazırlıyor. Eshab-ı Kehf, Ters Lale,Kalender Çiçeği gibi yöremizin değerleri İşbilir Yöresel’de duvarları süslüyor.

İşbilir Yöresel sahibi İş Adamı İhsan İşbilir, "Afşin Tavası yemek isteyenleri yaz boyunca bu mekanda ağırladık. Şimdi ise kış aylarında sıcacık ortamda yöresel lezzetimizi tatmaya bekliyoruz" dedi.

Sipariş ve Rezervasyon için;

0 541 866 11 19