EYT’yi Kaçırana Son Fırsat! Kademeli Emeklilik Tablosu Yenilendi EYT’yi Kaçırana Son Fırsat! Kademeli Emeklilik Tablosu Yenilendi

Bu özel ihtiyaç kredisi, hemen kredi ya da anında onaylı kredi olarak da bilinir. Garanti BBVA’nın sunduğu bu hizmetten faydalanmak için kolayca başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca, alışveriş kredisi ve borç transferi gibi diğer ürünlerle de ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Garanti BBVA Hızlı Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?

Anında kredi çekme işlemi yapabilmek için 18 yaşından büyük olmanız, kredi ve kredi kartı geçmişinizin sorunsuz olması (KKB puanı), ücret gelirli iseniz sigortalı çalışan olmanız, gelirinizi resmi belgelerle doğrulamanız, kendi gelirinize göre beyanda bulunmanız gerekmektedir.

Faiz Oranları Ne Kadar?

Anında hızlı kredi faiz oranları değişkenlik göstermektedir ve bu bilgi başvuru formunda yer almaktadır. Başvurunuzun ardından hızlı bir şekilde değerlendirme yapılır ve onay almanız durumunda kredi tutarı anında hesabınıza yatırılır.

Gerekli Belgeler

Başvuru için gereken belgeler arasında T.C. kimlik kartı, maaş bordrosu ve SGK dökümü bulunmaktadır. Ancak, bu belgeleri elden teslim etmenize gerek yoktur. Çevrim içi başvuru sırasında T.C. kimlik kartı doğrulamasını online olarak yapabilir, maaş bordrosu ve SGK dökümünü ise sisteme yükleyebilirsiniz.

Başvurular Nereden?

Başvuru ve diğer detaylar için Garanti BBVA resmi sayfasını https://www.garantibbva.com.tr/krediler/hizli-kredi#hizli-kredi-cekme-sartlari-nelerdir ziyaret edebilirsiniz.