Evlilik hazırlığı yapan çiftlere bu haber şifa gibi gelecek! Masrafları nasıl karşılayacaklarını düşünen çiftlere o banka müjdeyi verdi… Bankaya başvuranlar düğün masrafları için 50 bin lira alabilecek.

Başkan Görgel: “Şehrimizi Tekstil Alanında Daha İleriye Taşımayı Hedefliyoruz” Başkan Görgel: “Şehrimizi Tekstil Alanında Daha İleriye Taşımayı Hedefliyoruz”

Evlenmeyi düşünen ya da evlilik hazırlığında olan çiftlere yeni bir kampanya müjdesi verildi. Özellikle de yakın zamanda düğün yapacak olan çiftlerin çok işine yarayacak. Hem düğün masraflarını karşılayabilecekler hem de artık düşünmekten kurtulacaklar. O banka 50 bin lira vereceğini ve sadece iki şart istediğini açıkladı. İşte konuya ilişkin detaylar…

O ŞARTLARI KARŞILAYANA 50 BİN LİRA
Evlilik planı yapan çiftler düğün masraflarını karşılayabilmek için bankalara başvuruyor. Her banka farklı kampanyalarla çiftlere kredi verirken bir kampanya da Halkbank’tan geldi. Halkbank Evlilik Kredi olarak adlandırılan bu kampanya ile çiftler, mobilya, ev tekstili, düğün organizasyonu ve balayı gibi harcamalarını karşılayabilecekler.

Kampanya kapsamında maksimum 50 bin liraya kadar kredi verilirken, 50 bin liraya kadar olan kısım için aylık %1,69 faiz, 50.000 Lira ve üzeri kısım için aylık %1,79 faiz isteniyor. Bunun yanı sıra evlilik kredisini alabilmek için belediyeden alınan nikah tarihinin ibrazının bankaya yapılması gerekiyor. Öte yandan ödemeler ise esnetilmiş olarak sunuluyor. 3 aya kadar ödemesiz dönem veya serbest ödeme seçeneklerinden biri tercih edilebiliyor.

Editör: Haber Editörü