Şair Mortaş, Şiirin Türk Edebiyatı’ndaki Yerini Ele Aldı Şair Mortaş, Şiirin Türk Edebiyatı’ndaki Yerini Ele Aldı

 Prof. Dr. İ. Ersin Akıncı, ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ münasebetiyle Kahramanmaraş Cahit Zarifoğlu İlkokulu Müdür Yardımcısı Ayfer Çekiç, 4/A Sınıf Öğretmeni Nevin Bakar ve öğrencisi Yusuf Efe Datlı ile öğrenci velisi Dilek Datlı’yı Rektörlük Makamında kabul etti.

Rektörlük koltuğuna oturan Yusuf Efe Datlı, ülkemizde yaşayan tüm çocukların daha güzel bir gelecek, daha adil ve daha barışçıl bir dünya inşa etmek için hayallerinin peşinden koşarak çok çalışması gerektiğini söyledi.

Yusuf Efe Datlı’ya, paylaşmış olduğu anlamlı düşüncelerden dolayı teşekkür eden Rektör Vekili Akıncı, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ dünya üzerinde çocuklara armağan edilmiş tek bayram aynı zamanda Cumhuriyetimizin devamı ve daha yaşanabilir bir dünyanın da teminatıdır. Bu duygularla ülkemizde yaşayan tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarım.” dedi.

Bu anlamlı günde ziyaretleriyle KSÜ’yü onurlandıran misafirlerine teşekkür eden Rektör Vekili Akıncı, Yusuf Efe Datlı’ya öğrencilik hayatında başarılar dileyerek, çeşitli hediyeler takdim etti.