Kahramanmaraş'ta Trafik Kazası: 9 Kişi Yaralandı Kahramanmaraş'ta Trafik Kazası: 9 Kişi Yaralandı
81 il ve 92 ilçede 200'e yakın camide omuz saf tutan vatandaşlar, ülkenin birlik ve beraberliği için dua etti.
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği ve kardeş STK’ların katılımıyla düzenlenen "Gençler ve Aileler Sabah Namazında Buluşuyor” etkinlikleri kapsamında 81 ilde kadın-erkek, genç-yaşlı her yaştan on binlerce kişi omuz omuza saf tuttu.
Buluşmaların İstanbul ayağı, ÖNDER Genel Başkanı Abdullah Ceylan ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla Fatih Camii'nde gerçekleşti. ,
81 il ve 92 ilçede yaklaşık 200 camide gerçekleşen sabah namazı buluşmalarının ardından namazla dirilişe inanan, namazı bir rehber olarak bilen tüm Müslümanlar, başta depremde vefat edenler olmak üzere yeni eğitim ve öğretim yılının ülke için hayırlara vesile olması için dua etti.
7 STK'nın çağrıcısı gerçekleşen buluşmalara Aziz Mahmut Hüdayi Vakfı, Deniz Feneri, Diyanet Vakfı, Ensar Vakfı, ESAM, Evrensel Hafızlar Derneği, FEDAV, İlim Yayma Cemiyeti, İlim Yayma Vakfı, Medeniyet Derneği, Mehir Vakfı, Milli Kardeşlik Topluluğu, MTTB, MÜSİAD, Sadakataşı, Safa Vakfı, Sağlık ve Medeniyet Derneği, TGSP, UDEF, VEFADER, Yavuz Selim Vakfı, Yeni Dünya Vakfı destek verdi.