Kamu Bankalarından Otomobil Alacaklara Destek! Kamu Bankalarından Otomobil Alacaklara Destek!
Başvuru başladı: Hastane ve sağlık kurumlarına 18-50 yaş arası Hasta Kabul Kayıt Görevlisi alınacak
İŞKUR üzerinden hastaneler için çeşitli meslekler üzerinden alım devam ediyor. Aktarılan son habere göre özel hastane ve sağlık kurumları için hasta kabul ve kayıt görevlisi alımı yapılacak. Yapılacak alımlar için aranan şartlar belli oldu.
KPSS ŞARTI ARANMAYACAK
Sağlık kurumları ve özel hastanelerde çalışmak isteyenler için İŞKUR üzerinden güncel olarak personel alımları devam ediyor. Aktarılan son habere göre hasta kabul ve kayıt görevlisi alımı yapılacak. Alımlar için sadece özel sektör ilanlarının yayınlandığı belirtildi. Henüz kamu için herhangi bir alım bulunmuyor. Bu sebeple de KPSS puan şartı aranmayacak.
BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU
Hasta kabul ve kayıt görevlisi olarak görev almak isteyenlerin hem genel hem de özel şartları taşıması gerekecek. Genel olarak başvuru şartları bütün adaylar için geçerli olup, özel şartlar ilanlara göre farklılık gösterebilmektedir. Genel başvuru şartları şu şekilde:
-En az ilköğretim mezunu (İlana göre farklılık gösterebilir)
-18 yaşını tamamlamış
-Sağlık sektöründe deneyimi olan ya da deneyim kazanmak isteyen,
-İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,
-Hizmet ve çözüm odaklı,
-Ekip çalışmasına yatkın,
-Provizyon ve fatura işlemlerine hakim,
-MS Office programlarına hakim,
-Görevini yapmasında herhangi bir sağlık sıkıntısı olmayan (Engelli adaylar için özellikler ilanların içerisinde aktarılmıştır)
-Giyimine özen gösteren, güler yüzlü
-Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek
BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?
Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuruların ne zamana adar devam edeceğini merak ediyor. Başvurular online bir şekilde alınıyor. İsterseniz şubelere gidebilir ya da İŞKUR’u arayabilirsiniz. İlanlar için son başvur tarihine de aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.