Yerel seçimlerin yapılacağı tarih Resmi Gazete’de yayımlandı Yerel seçimlerin yapılacağı tarih Resmi Gazete’de yayımlandı

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'taki depremlerin merkez üssünde depremzedelerin geçici olarak yerleştirildiği konteyner kentte farklı etkinlikler düzenleniyor.

Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanlığı depremden etkilenen çocuklar için çeşitli faaliyetler gerçekleştirdi. Etkinliklerde, çocuklar eğlenceli vakit geçirdi ve çocukların depremin psikolojik etkilerinden kurtulması, bir nebze de olsa depremin etkisinden uzaklaşabilmeleri için etkinlikler düzenlendi.

Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Dursun Nar, etkinlik ile ilgili olarak, "Meydana gelen depremlerin ardından birçok ihtiyacı karşılayabilmek için tüm teşkilatımızla koordineli bir şekilde çalışarak çocuklar için konteyner kent alanlarında çeşitli oyun, aktivite, etkinlik ve ikramlarda bulunarak depremin incittiği minik kalplerin yüzlerine tebessüm olduk. Şehrimizin farklı noktalarına kurulan konteyner kentlerde çeşitli etkinlikler düzenleyeceğini duyurdu” dedi.