Depremin merkez üssü olmasına rağmen Ak Parti Hükümeti ve Pazarcık Belediyesinin yerinde hamleleriyle yaraların tüm hızıyla sarıldığı Pazarcık’ta depremin ardından sıcak asfalt, sathi kaplama ve parke döşeme çalışmaları özveri ile devam ediyor.

YARALARI TÜM HIZIYLA SARIYORUZ

Tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiren ve Türkiye’de Gönül Belediyeciliğinin en büyük örneklerinden biri olan Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, “asrın felaketinin merkez üssündeyiz, yerinde hamleler ve hizmetler yaralarımızı hızlı bir şekilde sardı ve sarmaya da devam ediyor.

Pazarcık’ta Beşiktaş İlkokulu’nun Açılışı Gerçekleştirildi Pazarcık’ta Beşiktaş İlkokulu’nun Açılışı Gerçekleştirildi

650 BİN METREKARE PARKE TAŞI DÖŞEDİK

Bir taraftan bakanlığımız köy evlerini, toplu konutları yaparak bir bir depremzedelerimize teslim ederken bizde tüm altyapısını hazır hale getiriyoruz. İlçemiz depremin merkez üssü olabilir fakat bu acı görüntüyü geçmişte bırakmak için canla başla çalışıyoruz. İlçemizde sıcak asfalt ve sathi kaplamanın yanı sıra 650 bin metrekare de parke taşı döşeyerek hemşerilerimizin hizmetine sunduk.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİN ÖRNEK BELEDİYESİYİZ

Özellikle kırsal bölgelerimizde mahalle içlerine, yollara, parklara ve okul bahçelerine döşediğimiz parke taşları hemşerilerimizin yüzünü güldürdü. Gönül Belediyeciliğin en bariz örnek belediyesi olduğumuza inanıyoruz. Hemşerimizle, milletvekillerimizle, valiliğimizle, büyükşehir belediyemizle ve Cumhurbaşkanımızın verdiği büyük destekle ilçemizi ayağa kaldırmak için omuz omuza mücadele veriyoruz” dedi.

VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRİYORUZ

Seçimden önce verdikleri tüm vaatleri yerine getirmenin mutluluğunu da yaşadıklarını belirten Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, Çevre yolu, içme suyu, küçük sanayi sitesi yapımı ve Kartal Kaya Bulvarımızın asfaltlanması, bazalt kaldırım çalışması, orta refüj aydınlatma gibi ilçemizin çehresini değiştirecek projeleri gerçekleştirmenin övüncü ve verdikleri tüm sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi

Editör: Atilla Şakacı