Kan Donduran Olay Afşin'de Yaşandı: 2 Kişi Hayatını Kaybetti, 2 Kişi Yaralandı Kan Donduran Olay Afşin'de Yaşandı: 2 Kişi Hayatını Kaybetti, 2 Kişi Yaralandı
Tıbbi muayene sonucunda, genç adamın hayatını kaybettiği ilan edildi ve cenazesi morga nakledildi. Ancak bu hikaye burada sona ermedi.
Bir süre sonra morgda bekletilen Tepedir'in beklenmedik bir şekilde hareket etmeye başladığı fark edildi. Bu olayla büyük bir şaşkınlık yaşayan aile, cenaze defin işlemleri için hastaneye geldiğinde gözlerine inanamadı. Ali Tepedir hayatta olduğunu kanıtlamıştı.
Olayın ardından Tepedir, hemen yoğun bakım ünitesine sevk edildi. Sosyal medyada yayılan ölüm ilanlarının başlıkları bile aniden değişti ve "Ali Tepedir Morgdan Canlı Çıktı!" şeklinde yayılmaya başladı.
Uzmanlar, bu olayın özellikle ölüm sertifikalarının düzenlenmesi aşamasında daha fazla incelemenin yapılması gerektiğini belirtiyorlar. Yalnızca kalp atışlarına ve nabız ölçümlerine dayanmanın yetersiz olduğunu, beyinle ilgili daha ayrıntılı testlerin yapılmasının gerektiğini vurguluyorlar. Bu olay, ölüm ve yaşam arasındaki ince çizginin ne kadar hassas ve anlaşılmaz olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.
Editör: Haber Editörü