MHP Dulkadiroğlu Belediye Başkan aday adayı Ahmet Çolak, seçim kampanyası kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Ticaret'ten aldatıcı reklamlara geçit yok! Ticaret'ten aldatıcı reklamlara geçit yok!

İlk olarak Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi'ni ziyaret eden Aday Adayı Çolak, burada Dernek Başkanı Mehmet Ali Küpeli ve şehit aileleriyle bir araya gelerek bir sohbet gerçekleştirdi. Çolak: "Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz başımızın tacıdır. Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize acil şifalar dilerim" dedi.

Kahramanmaraş Ziraat Odası'na ziyaret gerçekleştiren Aday Adayı Çolak, oda başkanı Mehmet Çetinkaya ve yönetimiyle bir araya geldi. Burada Başkan Çetinkaya ile bir süre sohbet eden Çolak, çiftçilerin sorun ve sıkıntılarını dinledi. Belediye Başkanı olmaları durumunda çiftçilere her türlü desteği yapacağının sözünü verdi.

Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Kanuni Mahallesi Muhtarı Resul Arslanhan'ı ziyaret eden Çolak burada yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Muhtarlar demokrasinin temel taşlarındandır. Devletle vatandaş arasında köprü rolü oynayan muhtarlarımız bizler için çok değerlidir."

Çolak, son olarak Elmalar Mahallesi'ni ziyaret ederek, burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Aday adayı Ahmet Çolak yaptığı değerlendirmede şunları ifade etti: "Dulkadiroğlu İlçemizde Halkımızın Partimize teveccühü yüksek. 6 Şubat depreminden en çok etkilenen ilçemizi en kısa zamanda ayağa kaldıracağız. Cumhur İttifakı olarak 2024 seçimlerinden büyük bir zaferle çıkacağız inşallah."

MHP Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Çolak'a ziyaretlerinde MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkan Vekili Ahmet Gedemenli eşlik etti.

Editör: Atilla Şakacı