Kahramanmaraş Depremzedelerine Sıfır Faizli 750 Bin Kredi Desteği! Kahramanmaraş Depremzedelerine Sıfır Faizli 750 Bin Kredi Desteği!
Bu kampanya ile yeni otomobil almak isteyenlere 400 bin TL’ye kadar kredi ve 60 ay vade seçeneği sunuluyor. Kredi geri ödemesi %3,95 faiz oranı ile gerçekleştirilecek.
Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası Detayları
Otomobil piyasası sürekli olarak büyümeye devam ediyor. Bu bağlamda Ziraat Bankası, müşterilerine büyük bir fırsat sunuyor. Yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere 400 bin TL’ye kadar taşıt kredisi imkanı tanıyor. Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranı ise sadece %3,95 olarak belirlenmiştir.
Başvuruda bulunmak isteyen müşteriler, 60 aya kadar vade seçeneğini tercih edebilirler. Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinde 400 bin TL kredi kullanımı sonrasında geri ödeme tutarını hesaplamak da mümkün.
400.000 TL Taşıt Kredisi İle Hesaplamalar
60 ay vade seçeneği ile başvuru yapan bir kişi, 400 bin TL taşıt kredisi kullanması durumunda aylık 9.991 TL kredi taksiti ödeyecektir. Bu sayede yeni bir otomobile sahip olan birey, bütçesini sıkıntıya sokmadan geri ödeme imkanına sahip olacaktır.
Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyası, yıl sonuna kadar devam edecektir. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen vatandaşlar, bankanın resmi internet sitesi üzerinden veya şubeler aracılığıyla kredi başvurusu yapabilirler. Ziraat Bankası, müşterilerine sunduğu bu kampanya ile otomobil sektörüne canlılık getirirken, aynı zamanda ülke ekonomisine de destek sağlayarak müşterilerine destek olmaya devam ediyor.