Başkan Güngör; “Kahramanmaraş, Savunma Sanayi Şehri Yolunda Hızla İlerliyor” Başkan Güngör; “Kahramanmaraş, Savunma Sanayi Şehri Yolunda Hızla İlerliyor”
Kahramanmaraş'ta Kayıp Kadın: 'Hastaneye Gidiyorum' Diyerek Ortadan Kayboldu
Taşhan'dan o günden beri haber alınamıyor. Polise yapılan kayıp müracaatında bulunan ailesi, genç kadının neden ve nasıl kaybolduğunu anlamak için endişeli.
Güldane Taşhan'ın ağabeyi Fahri Taşhan, kız kardeşinin evden ayrıldığı gün otobüsle Mersin'e gittiğini belirtti. Ancak Mersin Otogarı'nda otobüsten indikten sonra Güldane Taşhan'dan herhangi bir haber alınamadı. Cep telefonunun kapalı olduğu öğrenilen Taşhan'ın kaybolmasının ardındaki sebepler bilinmezken, ailesi yaşanan bu durumdan büyük endişe duyuyor.
Fahri Taşhan, "Evden ayrılması için hiçbir sebep yok. Neden böyle bir şey yaptı bilemiyoruz. Mersin'de otobüsten indiğini biliyoruz ama 6 gündür kendisinden hiçbir haber alamadık. Hayatından endişe duyuyoruz." dedi.
Yaşanan olayın detaylarıyla ilgili soruşturma sürerken, aile, Güldane Taşhan'ın bulunması için yetkililerden yardım bekliyor.
Editör: Atilla Şakacı