Kahramanmaraş’ta Feci Kaza: 3 ağır 5 yaralı Kahramanmaraş’ta Feci Kaza: 3 ağır 5 yaralı
"Desteğiniz Biz, Geleceğimiz Sizsiniz" adlı Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı kapsamında hayata geçirilen projelerle gençlerin istihdam edilebilirliklerinin artırılması ve mesleki beceriler kazanmaları hedefleniyor.
4.jpg
Meslek Sahibi Olmak İsteyen Gençlere Fırsat
Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen kültür mantarı yetiştiriciliği kursuna katılan 20 genç, meslek sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu tür projeler, gençlerin istihdam piyasasına katılarak kendi geçimlerini sağlamalarına önemli bir katkı sunuyor.
3.jpg
"Desteğiniz Biz, Geleceğimiz Sizsiniz" Projesi ile Yetenekleri Keşfediliyor
Proje, gençlere çeşitli alanlarda eğitim ve kurs imkanları sunarak yeteneklerini keşfetmelerine ve meslek sahibi olmalarına olanak tanıyor. Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü, gençlerin potansiyellerini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan bu tür sosyal projelerle toplumla daha sağlam bir bağ kurmayı ve sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi hedefliyor.
Bu tip kurslar aracılığıyla gençlere yeni meslek alanları açılırken, Kahramanmaraş polisi, gençleri topluma kazandırarak onlara güçlü bir gelecek sunmayı sürdürüyor.
Editör: Haber Editörü