Başkan Güngör; “600 Milyon TL’lik Dere Islahı Projesi Tekir’e Hayırlı Olsun” Başkan Güngör; “600 Milyon TL’lik Dere Islahı Projesi Tekir’e Hayırlı Olsun”
Kendisinin geçen hafta Cuma günü Lisans yaptırmak için Federasyona gittiğini ve Federasyon yöneticisi hatta basın sözcüsü olarak görev alan Hüseyin Şahin Bozdağ ile kargaşaya karıştığını dile getiren Kahramanmaraş’ın Yetenek avcısı olarak bilinen Teknik adam Mehmet Çanak Federasyon yöneticileri kendilerini kaf dağında gördüklerini ifade ederek, “Biz spor emekçilerini küçümsüyorlar bizi mağdur olarak görüyorlar” dedi.  
“BİZİ KONUŞTURAN EKREM BAŞKANSA KENDİSİNİ YÖNETİCİ YAPAN KİM”
Federasyonda görev alan Yöneticilerin Spor Adamı olması gerektiğini bu işin ehli olması gerektiğini ifade eden Teknik Adam Mehmet Çanak, Geçen Hafta Cuma günü Federasyona gittim ve Federasyonda Lisans işim vardı. Federasyon Personeli Hanımefendi Ayşe Hanım vardı. Normalde sıkışmadıktan sonra Federasyona hiçbir kulüp Cuma günü Lisans yaptırmaz. Bende zaman sıkışması nedeni ile Cuma günü Lisans yaptırdım. Ayşe Hanıma da Teşekkür babında ‘burada bir sen varsın kulüplerin kahrını çeken’ deyince Federasyonunu Yöneticisi Hüseyin Şahin Bozdağ ‘biz burada neciyiz’ gibi tavırlı konuşmalar yaptı. İster istemez ufak tefek ağız dalaşı yaptık. Bana sizi burada konuşturan size yüz veren Federasyon Başkanı Ekrem Karaoğlan’dır o olmasa burada konuşmaya bile yetkiniz yok diyerek biz spor adamlarını aşağılayıcı bir dille bizi küçümsedi. Lakin unuttuğu bir şey var kendisi Federasyon yöneticisi ama Ekrem Karaoğlan olmasaydı burada olamazdı.
Zaten Federasyonun en büyük kaybı da bu önüne gelen yönetici oluyor. Federasyon yöneticilerinin spor alt yapısı yok. Alt yapı olmayınca da üst yapı noktasında sporun gelişmemesine dem vuruyor. Bence Bir Basın Sözcüsü olarak Spor camiasından özür dilemelidir. Tabi Basınla alakası varsa o da meçhuldür. Aşağılamak, küçümsemek kendisine yakışmadı” dedi.
“KAVGALAR KARGAŞALAR HEP YÜKSEKTEN BAKANLARDAN ÇIKIYOR”
Kahramanmaraş Futbolunu canlandırmak ayağa kaldırmak için çalıştıklarını dile getiren Yetenek Avcısı Mehmet çanak, “Futbol camiası her geçen gün geriye gidiyor. Futbol Endüstriyelleştikçe işin içine para girdikçe gerçek amacından uzaklaşıyor.
Kavgalarda paranın girdiği alanlarda ön plana çıkıyor. Şampiyonluğu para harcayarak elde edeceklerini sananlar kavgalara kargaşalara meydan veriyor buda Türk futbolunu çürütüyor” dedi.

Editör: Atilla Şakacı