Şiir ve edebiyatın başkentinde kültür sanat faaliyetlerini kesintisiz sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin Kütüphane Söyleşileri’nde birbirinden değerli şair ve yazarlar edebiyatseverlerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Halk Kütüphanelerinde düzenlenen programlar kapsamında; Mirsad Fırtına, Alparslan Yurtsever, Zekeriya Çakabey, Nuri Yıldız, Duran Boz, Yaşar Bayraktar ve Mustafa Köneçoğlu okurlarına seslendi.

Başkan Güngör; “600 Milyon TL’lik Dere Islahı Projesi Tekir’e Hayırlı Olsun” Başkan Güngör; “600 Milyon TL’lik Dere Islahı Projesi Tekir’e Hayırlı Olsun”

Edebiyatseverler; Kurtuluş Savaşı döneminde Maraş, deprem, gençlerin sorunları ve çözüm yolları, çocuk ve kitap ilişkisi gibi pek çok konunun farklı perspektiften ele alındığı söyleşileri büyük bir ilgiyle takip etti.

Etkinliklerin çok verimli geçtiğini belirten okurlar, Büyükşehir Belediyesi ile yazar ve şairlere teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, Kütüphane Söyleşileri etkinlik takvimine https://kahramanmaras.bel.tr/duyuru/2023/12/05/aralik-ayi-kutuphane-soylesileri-program-takvimi internet adresinden ulaşılabileceği ve programlara tüm edebiyatseverlerin davetli olduğu belirtildi.

Editör: Atilla Şakacı