Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu tarafından organize edilen kurs, 11-16 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. Kursun açılışına Gençlik Spor İl Müdürü Cemil Boz, Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu Başkan Vekili Şahin Hopur, Onikişubat Gençlik ve Spor ilçe müdürü Kadir Gemci ve Federasyon Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Özdemir ve antrenör adayları katıldı.


Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu Başkan Vekili Şahin Hopur, kursun deprem sonrası toparlanma sürecinde önemli bir adım olduğunu vurgulayarak devamlılığını sağlamaya yönelik hedeflerini paylaştı. 

Asrın Felaketi Asrın Dayanışmasına Dönüştü, Herkesin Hakkı Verilinceye Kadar Buradayız Asrın Felaketi Asrın Dayanışmasına Dönüştü, Herkesin Hakkı Verilinceye Kadar Buradayız


Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Cemil Boz ise federasyonun şehirlerinde böyle bir eğitimi düzenlemesinden ve şehir dışından gelen antrenör adaylarının kente misafir etmekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Boz, Pehlivanlar diyarı Kahramanmaraş’ta böyle bir kursun hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederken, devamlılık için ellerinden gelen iş birliğine hazır olduklarını belirtti ve yeni kademe kurslarının açılmasını temenni etti.

Editör: Atilla Şakacı