2021 yılının son çeyreğinde Türkiye pazarına giriş yaptığını duyuran WOO Network’ün merkezi borsası WOO X, web sitesinde ve mobil uygulamasında Türkçe dil desteğini kullanıma sundu. Türkiye’deki kullanıcılar eklenen dil desteği sayesinde kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Derin likidite ağı olan WOO Network, İngilizce ve Çince’den sonra sunduğu dil seçeneklerine Türkçe’yi de ekledi. WOO Network, merkezi borsası olan WOO X’e Türkiye’deki yatırımcıların yatırım ve borsa işlemlerinin daha kolay yapabilmesini sağlamak amacıyla Türkçe dil desteğini kullanıma sundu.

WOO Network, 2021 yılının son çeyreğinde kripto sektöründe en önemli pazarlardan biri olan Türkiye’de operasyonlarına başladığını duyurmuştu. Türk yatırımcıların işlem kolaylığını arttırmak amacıyla platformun dil seçenekleri arasına Türkçe eklendi. Global ölçüde büyüme stratejileri doğrultusunda platforma Türkçe’nin yanı sıra Rusça, Portekizce ve Ukraynaca dil desteği de eklendi.

Başkanımız Hanefi Mahçiçek, mahalle muhtarlarıyla iftarda bir araya geldi Başkanımız Hanefi Mahçiçek, mahalle muhtarlarıyla iftarda bir araya geldi

WOO Network, 100’ün üzerinde ülkede sıfır komisyon maliyetiyle işlem yapma imkanı sağlıyor.

WOO Network ve WOO X Hakkında

WOO Network; yatırımcıları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını birbirine bağlayan derin bir likidite ağıdır. Piyasa likiditesine eşit şekilde erişim ve alım/satım emri yürütme gibi birçok finansal enstrümana çok düşük hatta sıfır maliyetle erişim sağlar.

WOO Network, uzun süredir tüm büyük borsalarda lider bir piyasa yapıcısı olan ve günlük 5-10 milyar dolar hacim yaratan Kronos Research tarafından 2019 yılında kuruldu. Kripto alanındaki bu yılların deneyimi sayesinde, Kronos ekibi önemli bir eksikliği fark etti - hem merkezi hem de merkezi olmayan birçok kripto borsasında yetersiz ve uygun fiyatlı likidite.

Daha sonra Kronos, kullanıcılara daha düşük hatta sıfır ücretle daha iyi likidite sağlayan bir ürün paketi sunan WOO Network'ün piyasaya sürülmesine yardımcı oldu. Binance Labs, Ocak 2022'de 12 milyon dolarlık bir yatırımla WOO Network'ün Seri A+ finansman turunu yönetti.

WOO Network, hizmetlerinin çoğunu, merkezi bir borsa olan WOO X ile merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan WOOFi üzerinden sağlıyor. WOO Network, kurumsal müşteriler için WOO Trade'i sunarak, borsaların WOO Network'ün likiditesini API aracılığıyla hizmetlerine entegre etmesine olanak tanıyor.

Türkçe dil desteğini kullanmak isteyen kullanıcılar  https://x.woo.org/tr/trade ve WOO X mobil uygulaması üzerinden ulaşabilir.