Platform, Emoji ifadelerinin artık uygulamanın en son sürümünde mevcut olduğunu açıkladı. Ayrıca WhatsApp'ta 2 GB dosya paylaşımı, 512 kişilik gruplar gibi başka dikkat çekici özellikler de var.

Şirket, geçtiğimiz ay bir mesaja emoji ile tepki vermeyi sağlayan İfadeler özelliğinin yanı sıra 2 GB'a kadar olan dosyaları paylaşma özelliğini duyurmuştu. 

WHATSAPP'TAN YENİ ÖZELLİKLER: İFADELER, 2GB DOSYA PAYLAŞIMI, 512 KİŞİLİK GRUPLAR...

İfadeler, 2GB Dosya Paylaşımı, 512 Kişilik Gruplar özelliklerini sunan şirket açıklamasında "Emoji ifadelerinin artık uygulamanın en son sürümünde mevcut olduğunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. İfadeler eğlenceli ve hızlıdır, aynı zamanda gruplardaki aşırı yükü de azaltır. Gelecekte daha da geniş bir ifade yelpazesi ekleyerek ifadeleri geliştirmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Gözden kaçırmayın

Özel Sular Vatan Hastanesi 'Sağlık Ellerimizde' etkinliği düzenledi Özel Sular Vatan Hastanesi 'Sağlık Ellerimizde' etkinliği düzenledi

WhatsApp ayrıca, "Yükleme veya indirme sırasında aktarma işleminizin ne kadar süreceğini size bildirmek için bir sayaç görüntüleyeceğiz." dedi.