500 firmanın AR-GE harcaması 25 milyar TL’yi aştı! 500 firmanın AR-GE harcaması 25 milyar TL’yi aştı!

Kullanıcı odaklı tasarımlarını hayata geçiren Tragger, karbon ayak izini azaltma hedefindedir. Bu nedenle fosil yakıtlı araçların çok daha az kullanılabilmesi için elektrikli araçları piyasaya sürmektedir.

Ergonomik tasarımlara sahip, kompakt boyutlarda elektrikli araçlar, uzun süreli kullanımı mümkün kılacak özelliklerle donatılmıştır. TSE, CE ve Yerli Üretim belgeleri ile Bursa’da Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’nde üretimlerini gerçekleştirmekte olan Tragger; çok özel araçlara sahip olmanızı mümkün kılıyor. Daha fazla bilgi için Tragger web sitesine giriş yapabilir, araç modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

Elektrikli Araç Modelleri Arasından Tercihinizi Yapın

Elektrikli araçlar, özellikle son zamanlarda oldukça fazla dikkat çeken araç türleridir. Fosil yakıtlı araçların kullanımının azaltılması için piyasaya sürülen elektrikli araçlar, elektrik enerjisiyle çalışmakta ve ergonomik bir kullanım sunmaktadır. Elektrikli araç sektörüne katkıda bulunan çalışmalarıyla tanınan Tragger, kullanıcı odaklı araçlarını piyasaya sürmeye devam ediyor.

Pro Serisi ve Transfer Serisi olmak üzere iki farklı başlık halinde değerlendirilebilen elektrikli araç modelleri, pek çok alanda kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra Üstyapı Uygulamaları kapsamında yer alan Tıbbi Atık Taşıma Aracı ve Atık Toplama Aracı, atık toplama sırasında tercih edilen modellerdir.

Tragger tarafından satışa sunulan her bir model;

·         Ödüllü, konforlu ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.

·         Dar yollarda çok özel bir manevra yeteneği ile konforlu sürüşü mümkün kılar.

·         Tragger’in üstün teknolojisiyle üretilmiştir.

Çok Özel Fiyatlarla Yüksek Performans Araçlara Ulaşmak Mümkün

Kompakt boyutlarda tasarlanan, yenilikçi özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Tragger elektrikli araç modelleri, üst düzey bir teknolojiye sahiptir. Bu sayede konforlu bir kullanım vadeder. Geniş bir ürün kategorisi üzerinden satışa sunulmakta olan ürünlerin her biri, çok özel fiyatlara sahiptir.

Sizler de Tragger teknolojisiyle tanışmak istiyorsanız, tragger.com.tr web sitesine giriş yaparak sitede bulunan araçları detaylı bir şekilde inceleyebilir, arzu ettiğiniz araç modelleri için iletişime geçebilirsiniz. Tragger, benzersiz elektrikli araç modelleriyle her zaman size destek sunmaktadır.