TRT 1’de yayınlanan Teşkilat dizisinin 2. sezonunun final tarihi belli olurken, tövbekarı canlandıran Hakan Boyav’ın yeni bir proje için diziden ayrıldığı ortaya çıktı. Dizide ağırlıklı olarak komedi sahneleriyle öne çıkan ekibinin ne olacağı ise merak ediliyor. 

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Gürkan Uygun, Şevki Özcan gibi isimlerin yer aldığı dizi 48. Bölümde sezon finali yapacak.

Tövbekarı canlandıran Hakan Boyav’ın bir yandan ayrılık kararı şok etkisi yaptı. Diğer yandan ünlü oyuncu Şevki Özcan’ın canlandırdığı “sıyrık” ve Bülent Ergün’ün canlandırdığı “Oflu” karakterinin ne yapacağı araştırılıyor.

Çocuklarımıza neler okutuyoruz? 2 kitapta geçen ifadeler, sosyal medyayı ayağa kaldırdı Çocuklarımıza neler okutuyoruz? 2 kitapta geçen ifadeler, sosyal medyayı ayağa kaldırdı

Tövbekarın ekibi sezon içerisinde oynadığı sahnelerle dizide büyük beğeni topladı. İzleyiciler ise Hakan Boyav’ın ayrılığına üzülürken, ekibin devam etmesini istiyor.

Öncesinde birçok dizi ve sinema filminde rol alan, oynadığı karakterle göz dolduran Şevki Özcan’ın yeni sezonda dizi de yer alacak mı? sorusu da araştırılıyor.

Sevilen oyuncunun diziye sonradan transfer olması hayranlarını sevindirmiş ve sahneleri diziye renk katmıştı.