23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocukların sevinçlerine ortak olmak ve çocukları mutlu etmek adına Sivas Turizm Derneği çocuklara çeşitli oyuncaklar ve hediyeler dağıttı.

WhatsApp yeni özellikler geliştirmeyi sürdürüyor! Emoji ifadeleri... WhatsApp yeni özellikler geliştirmeyi sürdürüyor! Emoji ifadeleri...

Sivas Turizm Derneği Başkanı Gazeteci Hakan Bakar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en güzel şekilde tüm dünya çocuklarının neşeyle, mutlulukla kutlaması hepimizi mutlu ediyor. Bizlerde Sivas Turizm Derneği olarak dernek yönetimimiz ve üyelerimiz ile böylesine anlamlı günde özellikle maddi durumu iyi olmayan çocuklara küçük hediyeler vererek onların bayram sevinçlerine ortak olmak istedik. Geleceğin büyükleri olan çocuklarımız büyüyecek ve güzel ülkemizi onlara emanet edeceğiz. Tabii bizlere bu oyuncakların dağıtılmasında destek olan Birlik Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Solak Gölbaşı, hanımefendiye ayrıca teşekkür ederiz. Bizlere bu oyuncakları İstanbul’dan gönderdi. Bizlerde Sivas Turizm Derneği olarak birbirinden başarılı ihtiyaç sahibi çocuklara dağıttık. Onların yüzündeki tebessüm hiçbir zaman eksik olmasın. Bu duygu ve düşüncelerle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum."şeklinde ifade etti.