Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan , Gik üyeleri Halil İbrahim Akpınar , Ömer Abdullah Ayhan ve Av.İbrahim Yıldız’ın katılımıyla Kahramanmaraş’ta iki günlük program düzenlenecek.

Kahramanmaraş ABD merkezli ekonomi dergisinde 51. Sırada yer aldı! Kahramanmaraş ABD merkezli ekonomi dergisinde 51. Sırada yer aldı!

Oda ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ile birlikte Kahramanmaraş’ta il ve ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelecek heyet son olarak 24 Eylül Cumartesi Günü Saat 17:00 de Necip Fazıl Kültür merkezinde  Genişletilmiş İl Divan Toplantısı yapılacak. 

Programla ilgili açıklanma yapan İl Başkanı Av.Ahmet Zor ; Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn.Mahmut Arıkan bey ve Gik Üyelerimiz Kahramanmaraşımıza 2 günlük program İçin teşrif edecekler.Başkanlarımız  hemşehrilerimizle buluşup iktidarın ülkemizi getirdiği noktadan çıkış yolu ortaya koyacaklar. Hayırlara vesile olmasını diliyorum . 24 Eylül Cumartesi günü saat 17’de yapacağımız Genişletilmiş İl Divan Toplantımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum" dedi.