Koruyucu iş ayakkabısı satın almadan evvel işinizin risklerini dikkatli bir şekilde analiz etmeniz gerekir.

Bu analizler sonucuna ihtiyacınız olan ayakkabı ve botları satın alabilirsiniz. Ayakkabılar çoğunlukla gün içinde giyildiği için rahat olmalı ve iş yerinde olası iş kazalarına karşı önlem içermesi gerekir.

Elektrik çarpması riskinin yüksek olduğu alanlarda elektrikçi iş ayakkabısı kullanılır. Elektrikçi ayakkabısı hafif sanayi, otomobil ve inşaat gibi sektörlerde kullanılır. Elektrikçi iş ayakkabıları çeşitli işlevlere sahiptir ve etkinlikler için tasarlanıp üretilmiştir. Farklı renk ve çeşitlerdeki modeller ile üretilen bu ayakkabılar oldukça rahat ve konforlu ayakkabılardır.

Elektrikçi Ayakkabıların Özellikler

Yüksek performansa sahip olan ayakkabılar elektrikçiler için bir zorunluluktur. Çalışan insanların risk durumuna bakmak elektrikçi ayakkabıların özellikle önemini bir kez daha teyit eder. Bu ayakkabıların esnek ve aşınmaya dayanıklı kumaşlardan üretilmiş olması, ayakkabıların önemli özelliklerinden bir tanesidir. Yırtılmaya karşı dirençli olması ve dayanıklılık özelliğini korunması oldukça önemlidir. Tüm bu özelliklerin beraberinde elektrikçi ayakkabısı çeşitlerinde ek ilave ve özelliğe sahip model seçenekleri de vardır. Bu ayakkabılar çalışanın sağlık ve güvenliğini korumak açısından önemlidir.

Zincir marketlerden hükümete enflasyon yanıtı Zincir marketlerden hükümete enflasyon yanıtı

Güvenli kaplar bakım ve temizlik gibi işlemlerde kullanılan sıvı kimyasallar ile teması en aza indirecek şekilde tasarlanır. Pirinç mekanizmalı ve yeni akıllı pompa sistemi ile temizlik süresince doğru kullanım sağlar. Güvenli kaplar el temasının engellenmesi açısından önemlidir. Yanıcı kimyasalların depolanması ve taşınması için mevcut en ekonomik ürünler arasında yer alır. Doldurma ve boşaltma tek ağızdan gerçekleşir.

Güvenli Kapların Kullanımı

Ağız içinde yer alan alev tutucu sayesinde dolum ve boşaltma esnasında kıvılcım ve parlamayı önleyerek ek güvenlik sağlayan güvenli kabar çelikten imal edilmiştir. İçi çinko kaplamadır. Ayrıca güvenli kaplar kontrollü bir boşaltma işlemini gerçekleştirmek için bir huni cihazı kurulabilir. Polietilen kaplar asitler ve aşındırıcı kimyasallar için kullanılabilir. Bu kapların metal olan aksamları paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Namluda alev tutucu yer alır. Elektrikçi ayakkabısı ve güvenlik kaplarını temin ederken kaliteli olmalarına dikkat etmeniz gerekir. Yüksek güvenlik sağlayan elektrikçi ayakkabıları ve güvenli kaplarını temin etmek için sitemizden yardım alabilirsiniz.