Jonix, NTP teknolojisiyle kapalı ortamlarda yüksek standartta ve verimlilikte steril hava oluşumunu sağlayan cihazlar geliştiren bir markadır.

Birçok uluslararası denetleyici kuruluş ve üniversite tarafından sertifikalandırılan Jonix hava temizleme cihazları, özelikle bulaş riski yüksek olan virüs ve bakteri temelli hastalıkların yayılımını engellemede önemli bir etkiye sahiptir. Ortamın hava temizliğini yüksek standartta sağlayan Jonix cihazlar; bakteri, küf ve virüs oluşumunu engeller. Zararlı mikroorganizmaları ortamdan uzaklaştırır. Kapalı ortamda tamamen steril bir hava oluşturur. İnsan sağlığını korur ve zararlı mikroorganizmaları uzaklaştırır. Aynı zamanda kapalı ortamda kötü hava yayılımını da engelleyen Jonix hava temizleme cihazları, farklı yaşam alanlarında kullanım için uygundur.

Her Ortamda ve Her Yaşam Alanında Kullanım İçin Uygunluk

Jonix hava temizleme cihazları özel NTP teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. Havada asılı kalan bakteri ve virüslerin tamamen ortamdan emilerek uzaklaştırılmasını sağlayan NTP teknolojisi, soğutarak yok etme esasına dayanır. Jonix hava temizleme cihazlarının bu etkisi ve verimliliği pek çok uluslararası denetleyici tarafından onaylanmış ve bilimsel testlerden başarıyla geçmiştir.

Jonix kalitesiyle üretilen hava temizleme cihazları; güzellik merkezlerinden tiyatrolara, alışveriş merkezlerinden restoranlara, konutlardan otellere kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Farklı tasarımlara sahip olan ve işlev bakımından farklılık gösteren Jonix hava temizleme cihazları, her bir yaşam alanı için özel olarak geliştirilmiştir. Jonix hava temizleme makinelerine https://havamtemiz.com/ ‘dan ulaşabilirsiniz.

Kapalı Ortamlardan Kötü Kokuları Uzaklaştırın

Jonix hava temizleme makineleri, kapalı ortamlarda havanın dışında yüzey alanlarında da etkiye sahiptir. Küf ve mantar gibi yüzeylerde oluşan mikroorganizmaları tamamen engelleyen Jonix cihazlar, bu etkenlerin neden olduğu olumsuz kokuları da uzaklaştırır. Başta otel, restoran, kafe ve sağlık kuruluşları olmak üzere kapalı alanlarda kötü kokuları tamamen engeller.

Onat: Türk basınının 61 yıldır en büyük destekçisi Basın İlan Kurumu’dur Onat: Türk basınının 61 yıldır en büyük destekçisi Basın İlan Kurumu’dur

Hava temizleme makinesi; hijyeni, konforu ve ferahlığı kapalı ortamlara taşımak amacıyla geliştirilmiştir. Sağlıklı bir yaşam için özel olarak dizayn edilen cihazlar, hemen her türden kapalı mekanda etkisini hızla gösterir. İş yerlerinden fabrikalara, konutlardan endüstriyel üretim tesislerine kadar Jonix marka hava temizleme cihazları yüksek standartta temiz hava sağlar.