Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İhsan İşbilir, oda seçimlerine oldukça iddialı giriyor.  Başkanlık yarışında en güçlü aday olarak İhsan İşbilir gösteriliyor.

Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın genel kurulu 8 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Afşin’de 15 Kilometrelik Grup Yolunda Çalışmalar Tamamlanıyor Afşin’de 15 Kilometrelik Grup Yolunda Çalışmalar Tamamlanıyor

Kongreye sayılı günler kala yaklaşık bir yıla aşkın süredir ilçeyi karış karış gezerek esnafların derdini dinleyen Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İhsan İşbilir, Esnaf ve Sanatkarların gönlünü kazanmasını bildi.

Yaptığı ziyaretlerde, projelerini tek tek anlatarak ilçeye yeni bir soluk getireceğini aktaran İşbilir,  güçlü yönetim ve güçlü esnaf parolası ile yola çıktığını belirtiyor.

Esnafa, ‘yalnız olmadıklarını’ göstereceklerini ifade eden İhsan İşbilir, 8 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek kongrenin tüm üyelere hayırlı olması temennisinde bulundu.

271394192_5123881920978775_5871218183372763842_n

İşbilir; “Esnafımıza yeni bir ses ve soluk getirme adına çıktığımız bu yolda tüm üyelerimizi, Cumartesi günü kongremize bekliyoruz. Centilmenlikle geçecek bu demokrasi şölenimize Afşinli tüm esnaf kardeşlerimizi oy kullanmaya davet ediyorum. Biz birlikte başaracağız.” şeklinde konuştu.