Akademi’nin Yaz Döneminde Başvurular Sonuçlandı

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kahramanmaraş Akademi’ yaz dönemi başvuru sonuçları açıklandı. 14 Haziran’da başlayacak eğitimler için toplamda 630 kişi başvurdu.

Kültür Sanat 11.06.2021, 16:18 Editör 8
Akademi’nin Yaz Döneminde Başvurular Sonuçlandı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kahramanmaraş Akademi’ yaz dönemi başvuruları sonuçlandı.

İlk dersin 14 Haziran’da başlayacağı eğitimler 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Akademide kursiyerlere verilecek eğitimler arasında Bilim Tarihi, Türk Düşünce Tarihi, Safahat Okumaları, Yunus Emre Okumaları, Proje Atölyesi, Yazı Atölyesi, Yeni Medya ve İletişim, Somut Olmayan Kültürel Miras Atölyesi yer alıyor. Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi’nde düzenlenecek yaz dönemi eğitimleri altı hafta sonunda tamamlanmış olacak. Toplamda 630 kişinin başvurduğu akademide 498 kursiyer eğitim alacak. Açıklanan kurs saatleri ve kesin kayıt listesi ise şu şekilde;

Bilim Tarihi – Prof. Dr. Orhan Doğan

Salı 19.00 – 21.00

Abdullah Can

Makbule Culfa

Ahmet Sait Diken

Melek Erat

Ayşe Yılmaz

Melek Ünlü

Bekir Saka

Meral Maviş

Büşra Demirel

Merve Zencir

Büşra Özbolat

Miraç Pazarbaşı

Cahide Büşra Zıvkara

Muhammed Memduh Göktürk

Cansu Yiğit Keleş

Mustafa Akyol

Coşkun Tehci

Mustafa Kalli

Deniz Kurtbogan

Mustafa Sözeyatarlar

Denizhan Özsoy

Müşerref Sultan Balakan

Derviş Doğan

Necmettin Daşcı

Dilek Arıboğa

Nilgün Güzel

Doğan Gülekoğlu

Osman Çırak

Ebru Çam

Rüveyda Ölmez

Elif Nurefşan Bostancı

Samet Güner

Emine Esra Kaya

Sedat Bilinir

Emre Kahraman

Semih Kalınmeşe

Ercan Ahraz

Sunay Görür

Etkin Böyük

Süleyman Karaca

Fatih Karagedik

Sümeyye Ölmez

Fatma Sebla Doğan

Sümeyye Yıldız

Fatma Zehra Uslu

Şerife Bilinir

Fatmagül Topak

Şerife Mislina Kayan

Firdevs Sude Gönen

Şeyma Nacar

Gülhan Karabacak

Şeyma Süheyla Nur Cevher

Hadi Ava

Ümit Nergiz

Halil İbrahim Elitaş

ÜmmügülsümGülekoğlu

Hasan Çiçek

Yusuf Şamil Bozdoğan

Hatice Akkaya

Zehra Bozkurt

Hülya Akçam

Zeynep Çekdi

Mahsunİlgen

Zeynep Şevval Üdürgücü

Türk Düşünce Tarihi – Prof. Dr. Orhan Doğan

Çarşamba 19.00 – 21.00

Abdullah Can

Kadir Sönmez

Ahmet Boydak

Kemal Bora

Ahmet Enes Özen

Kevser Akman

Ahmet Sait Diken

Kevser Ceyhan

Ahmet Şamil Kütükçü

Kevser Gül Demir

Asiye Ceyhan

Kübra Merk

Aysima Yılmaz

Mahsunİlgen

Bahar Badem

Mehmet Soydinç

Bedia Yalman

Melek Ünlü

Beyza Bilgili

Melike Büyükçapar

Burak Bertiz

Mert Yılmaz

Büşra Taş

Mustafa Kalli

CavideÇiftci

Mustafa Saman

Cuma Gökçe

Öznur Şifa Akçam

Diyap Aslan

Rabia Yağmur

Doğan Gülekoğlu

Rumeysa Konuş

Ela Yüce

Rüveyda Ölmez

Esra Lokmacı

Sebahattin Tosun

Fatma Gözde Ibrık

Selma Darıcı

Fatmagül Topak

Sema Nur Akdoğan

Hasret Aslantaş

Sema Nur Bozdoğan

Hatice Akkaya

Sunay Görür

Hatice Başpınar

Şeyma Nacar

Hatice Büyükkoz

Yasemin Babaoglan

Hatice Demet Demir

Yusuf Şamil Bozdoğan

Hüseyin Faruk Derinkuyu

Zeynep Kızıl

Safahat Okumaları – Duran Boz

Çarşamba 15.00 – 17.00

Abdul Baki Orak

Hilâl Ertunç

Ahmet Şaşmaz

Mehmet Akif Avcı

Asiye Ceyhan

Nazlı Akar

Ayşe Boğatemur

Neslihan Kale

Bedia Yalman

Nezihe Gözükara

Burak Bertiz

Nurdan Kurtoğlu

Büşra Gök

Nurten Baş

Büşra Yaykaşlı

Özlem Mislina Ceren

CeydanurYuşan

Öznur Şifa Akçam

Ebru Karatut

Rabia Büyükçapar

Ebubekir Yıldız

Rabia Yağmur

Elif Sude Bağrıyanık

Serdar Bahar

Elvan Koca

Sevda Gözel

Emel Karagedik

Şerife Öget

Esila Meryem Nergiz

Yusuf Can Ciğer

Gizem Nur Güneş

Zehra Betül Yüce

Gökhan 3

Zehra Çil

Hatice Kübra Tabak

Yunus Emre Okumaları – Doç. Dr. Yakup Poyraz

Cuma 17.00 – 19.00

Abdul Baki Orak

Hatice Taş

Abdulkadir Aydın

Hilâl Ertunç

AbdussamedSelveroğlu

Hüseyin Bilgen

Ahmet Akpınar

Kevser Tıraş

Alihan Yenipınar

Mehmet Cokbekler

Arzu Can Emlik

Mehmet Sevgili

Ayşe Kamalak

Melek Akgül

Ayşe Toydemir

Melih Mutlu

Barbaros Hayrettin Çalışkan

Melike Büyükçapar

Bedia Yalman

Melike Meryem Berkman

Bergen Polat

Merve Tıraş

Betül Bahar

Merve Zencir

Bilge Doğan

Muhammet Salman

Burak Bertiz

Mustafa Kalli

Cahit Altunsaçan

Neslihan Kale

CeydanurYuşan

Özlem Gökcek

Cihat Ardıç

Özlem Mislina Ceren

Cuma Gökburun

Öznur Şifa Akçam

Diliruba Yetimoğlu

Rabia Yağmur

Ebrar

Rukiye Kalay

Ebru Karatut

Rumeysa Gülmez

Eda Gönen

Rümeysa Akpınar

Elif Candemir Akgün

Samet Can Çiriş

Esma Bayır

Sebahattin Tosun

Esra Tono

Sevda Gözel

Fatma Çetiner

Sevgi Yağlı

Fatma Nur Yuşan

Sevinç Edikli

Fatma Vişne

Sibel Kök

Filiz Yenipınar

Şerife Öget

Hasret Aslantaş

Şeyma Süheyla Nur Cevher

Hatice Kübra Terzi

Zehra Bilgiç

Proje Atölyesi – Doç. Dr. Selim Somuncu

Salı 15.00 – 17.00

Ali Hatipoğlu

Leyla Tandoğru

Alirıza Sakar

Melek Koca

Aslı Purtaş

Melike Dönmez

Ayseren Beyza Ilıdı

Melike Güçlü

Ayşe Beyza Kabakcı

Melike Hatipoğlu

Ayşe Kürklü

Melise İnce

Ayşegül Kodaz

Mert Kaan Yoğun

Beyza Bilgili

Merve Bozkurt

Büşra Evrensel

Merve Çolak

Büşra Gündeşlioğlu

Merve Demir

Cuma Yusuf Zabun

Muhammed Mahfuz Erkan

Diliruba Yetimoğlu

Muhammet Berat Balveren

Dilşad Altunbaş

Musa Ekiz

Duygu Attaroğlu

Mustafa Doğan

Ebru İnce

Nida Gül Karağöz

Edanur Eker

Nurgül Kabak

Elife Akpınar

Nuri Güneş

Eren Göl

Nursima Arslan

Fatma Sönmez

Ömer İşbilir

Funda Yılışın

Özlem Gökcek

Halil Kalkan

Rukiye Köse

Hamit Aslab

Rümeysa Akpınar

Hatice Başpınar

Saadet Bilgen

Hatice Kübra Yıldırım

Said Erayman

Havva Demir

Sefa Nur Sürmeli

Hulusi İşbilir

Songül Kiraz Ada

İrem Ordu

Yasemin Babaoglan

İsa Yenen

Yasemin Kahraman

Kemal Bora

Zeliha Azırak

Proje Atölyesi – Doç. Dr. Selim Somuncu

Salı 13.00 – 15.00

Cevahir Karaaslan

Mehmet Ramazan Çelik

Elife Nesibe

Melike Meryem Berkman

Fatma Kurt

MislinaEvliyaoglu

Fatma Nur Yuşan

Mustafa Güngör

Fatma Vişne

Mürüvvet Çam

Hatice Nur Çelebi

Rumeysa Gülmez

Hayri Bekereci

Şeyda Köşker

İbrahim Daşkın

Zeynep Özyeşildağ

İdil Övgün Armut

Yazı Atölyesi – Ömer Yalçınova

Pazartesi 17.00 – 19.00

Ahmet Enes Özen

Meryem Şıvğın

Ahmet Sait Diken

Mislina Evliyaoğlu

Barbaros Hayrettin Çalışkan

Mustafa Burak Kurt

Beyza Bilgili

Nazlı Berfin Kekeç

Beyza Kabak

Osman Bozkurt

Cevahir Karaaslan

Özcan Aydınlık

Cihat Ardıç

Özge Akıllı

Dilara Mina Erdoğan

Rabia Küpe

Dilek Kabak

Rahime Kevser Nurdoğan

Ebru Karatut

Rukiye İclal Özakan

Ela Yüce

Sebahattin Tosun

Emin Yağmur

Sefanur Payam

Fatma Neslihan Zencir

Serkan Salkım

Fatma Vişne

Sinem Bozhöyük

Gizem Köse

Songül Kiraz Ada

Hatice Zülay Alptekin

Şeyma Nur İnce

Ismail Bayrak

Şeyma Süheyla Nur Cevher

İbrahim Kenger

Şule Yüksel Edikli

İdris Uzun

Tuba Ak

İlknur Avci

Ümmügülsüm Akpınar

İrem Ordu

Vedat Daşcı

Kevser Dağ

Yaren Güzeldemirci

Kübra Çam

Yasemin Babaoglan

Mehmet Çağrı Göktürk

Zehra Çil

Mehmet Emin Gökceren

Zehra Karadaş

Mehmet Emlik

Zehra Nur Yılmaz

Melih Mutlu

Yazı Atölyesi – Mehmet Işık

Cuma 15.00 – 17.00

Ahmet Sait Diken

Hasret Aslantaş

Ahmet Yılmaz

Hasret Emine Özdağ

Ayşe Kala

Hatice Kaykalak

Ayşe Nur Kekeç

Hatice Zülay Alptekin

Ayşe Yılmaz

Hüseyin Güneş

Bahar Badem

Kevser Tıraş

Bekir Saka

Kübra Salman

Berfin Çiftdemir

Melih Mutlu

Beyza Bilgili

Meral Ciğer

Beyza Haskanlı

Mert Kaan Yoğun

Burak Bertiz

Merve Tıraş

Büşra Arslantaş

Mervenur Yokuş

Büşra Kutar

Muhammet Kamalak

Cezmi Soner Okuducu

Müjdat Gökçe

Cuma Yusuf Zabun

Münevver Tepebaşılı

Dilan Karaca

NahideKaraagac

EbrarBüyükkurt

Özge Oğul

Ebru Demir

Özlem Mislina Ceren

Edanur Yokuş

Reyyan Yılmaz

Elif Berfin Kılınç

Rukiye İclal Özakan

Elif Nurefşan Bostancı

Rümeysa Akpınar

Elif Sude Köse

Sebiha Avcı

Emine Yıldız

Sefa Can Ciğer

Esma Türk

Sevda Gözel

Esra Duykal

Sibel Atıcı

Fatma Canlı

Şehriban Çelik

Fatma Dede

Şerife Öget

GuzalIsmatova

Şevval Kocabıyık

Habibe Gül

Vedat Daşcı

Habibe Kınalı

Yakup Uzun

Hacer Kala

Yaren Güzeldemirci

Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman

Perşembe 11.00 – 13.00

 Cansu Avnioğlu

Rümeysa Gülmez

Gülbahar Kazıcı

Sefa Parlak

Hüsne Topal

Ufuk Gümbür

İdil Övgün Armut

Yasemin Köksal

İrem İnan

Zehra Bozkurt

  Mustafa Sözeyatarlar

Yağmur Kara

Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman

Perşembe 13.00 – 15.00

Ali Rıza Sakar

Kevser Ceyhan

ArifenurAslantürkiyeli

Lütfi Tepebaşlı

Ahmet Şaşmaz

Makbule Culfa

Ayşe Şevval Demir

Mehmet Terzi

Bekir Saka

Mehmet Özgüroğlu

Burcu Genç

Naile Çevik

Duran Gönen

Zeynep Özyeşildağ

Dile Gözükara

Zeynep Karaca

Eda Çınkıl

Zeynep Çekdi

Eda Nur Tatlı

Veri Yorulmaz

Elif Funda Yolalmaz

Vedat Daşçı

Elife Akpınar

Şerife Öget

Elife Nesibe Kekeç

Şule Kamalak

Beyza Akdere

Selda Dertli

Fatih Yıldız

Sefa Emekçi

Fatma Dede

Rümeysa Akpınar

Fatma Nur Yuşan

Rabia Ay

Gamze Akyel

Nurullah Yiğit

Gizem Nur Güneş

Meryem Kar

Hacı Durdu Ergüven

Melike Alakuş

Hasan Basri Köse

Melike Güler

Hatice Çetintaş

Selim Güler

Hüseyin Aşık

Yasin Kozan

Somut Olmayan Kültürel Miras Atölyesi – Doç. Dr. Yılmaz Irmak

Salı 17.00 – 19.00

Ahmet Enes Özen

Hatice Kübra Terzi

Ayşegül Demir

Hilâl Ertunç

Barbaros Hayrettin Çalışkan

İdil Övgün Armut

CavideÇiftci

Lale Yüce

CeydanurYuşan

Melike Meryem Berkman

Denizhan Özsoy

Melise İnce

Ebru Aslantürkiyeli

Mislina Evliyaoğlu

Ebru İnce

Mustafa Kalli

Edanur Eker

Rabia Yağmur

Fatma Gök

Rumeysa Gülmez

Fatma Gözde Ibrık

Sefanur Payam

Fatma Kurt

Selçuk Peköz

Fatma Vişne

Şerife Taştekin Gezer

Fatma Zehra Aslantaş

Şeyma Süheyla Nur Cevher

Gizem Nur Güneş

Taliha Zehra Akküncü

Hakkı Safa Ademoğlu

Tuğçe Kuşcu

Halit Özsoy

Vildan Erdihan

Hasret Aslantaş

Zehra Bozkurt

Hasret Emine Özdağ

Yağmur Kara



Yorumlar (0)
banner82
29°
az bulutlu
banner62
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş’taki 18 katlı bina, Yıkılmalı Mı? Yıkılmamalı Mı?
Kahramanmaraş’taki 18 katlı bina, Yıkılmalı Mı? Yıkılmamalı Mı?
Namaz Vakti 21 Haziran 2021
İmsak 03:17
Güneş 05:04
Öğle 12:39
İkindi 16:31
Akşam 20:04
Yatsı 21:44
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 40 84
2. Galatasaray 40 84
3. Fenerbahçe 40 82
4. Trabzonspor 40 71
5. Sivasspor 40 65
6. Hatayspor 40 61
7. Alanyaspor 40 60
8. Karagümrük 40 60
9. Gaziantep FK 40 58
10. Göztepe 40 51
11. Konyaspor 40 50
12. Başakşehir 40 48
13. Rizespor 40 48
14. Kasımpaşa 40 46
15. Malatyaspor 40 45
16. Antalyaspor 40 44
17. Kayserispor 40 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 40 38
20. Gençlerbirliği 40 38
21. Denizlispor 40 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 38 86
2. M. United 38 74
3. Liverpool 38 69
4. Chelsea 38 67
5. Leicester City 38 66
6. West Ham 38 65
7. Tottenham 38 62
8. Arsenal 38 61
9. Leeds United 38 59
10. Everton 38 59
11. Aston Villa 38 55
12. Newcastle 38 45
13. Wolverhampton 38 45
14. Crystal Palace 38 44
15. Southampton 38 43
16. Brighton 38 41
17. Burnley 38 39
18. Fulham 38 28
19. West Bromwich 38 26
20. Sheffield United 38 23
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 38 86
2. Real Madrid 38 84
3. Barcelona 38 79
4. Sevilla 38 77
5. Real Sociedad 38 62
6. Real Betis 38 61
7. Villarreal 38 58
8. Celta de Vigo 38 53
9. Granada 38 46
10. Athletic Bilbao 38 46
11. Osasuna 38 44
12. Cádiz 38 44
13. Valencia 38 43
14. Levante 38 41
15. Getafe 38 38
16. Deportivo Alaves 38 38
17. Elche 38 36
18. Huesca 38 34
19. Real Valladolid 38 31
20. Eibar 38 30
Günün Karikatürü Tümü
banner69
banner113
banner133