Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Öğretim Görevlisi Dr. Arzu Mustafayeva yönetimindeki Piyano Sınıfı öğrencileri tarafından 30. Yıl Kutlama Etkinlikleri kapsamında konser düzenlendi.

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Zekeriya Pak ve Prof. Dr. İbrahim Taner Okumuş, GSF Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özkarcı, üniversite personel ve öğrencileri ile çok sayıda sanatseverin katılımıyla Yunus Emre Kongre ve Kültür Merkezi Sezai Karakoç Konferans Salonunda gerçekleştirilen konser programının açılış konuşmasını Rektör Can yaptı.

Kahramanmaraş’ta sürücüler alternatif güzergahlara yönlendirildi! Kahramanmaraş’ta sürücüler alternatif güzergahlara yönlendirildi!

KSÜ’de sportif, sosyal, kültürel ve bilimsel etkinliklerle dolu verimli bir dönem geçirdiklerini belirten Rektör Can, “Öğrencilerimizi alanlarının gerektirdiği donanımlarla hayata hazırlarken, özgüven, liderlik ve girişimcilik gibi bireysel becerilerine katkı sağlayacak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri de aynı ölçüde teşvik ediyor ve destekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Gençlerimizin iyi yetişmesi ve kendi kökleri ve tarihleriyle buluşmasını istediklerini ve bu kapsamda bütün paydaş kurum ve kuruluşlarla yakın işbirlikleri yürüttüklerinin altını çizen Rektör Can, öğrencilerimizin sanatla buluşmasına ve yeteneklerini ortaya koymasına olanak sağlayan bu konserin düzenlenmesine katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Açılış konuşmalarının ardından GSF Öğretim Görevlisi Dr. Arzu Mustafayeva yönetimindeki Piyano Sınıfı öğrencilerince Türk ve dünya müziğinin birbirinden güzel eserleri icra edildi.

Dinleyenlerin beğeniyle takip ettiği piyano dinletisinin ardından Rektör Prof. Dr. Niyazi Can ve protokol üyeleri tarafından çiçek ve teşekkür belgesi takdim edildi.