Kutu benzeri bir yapıya sahip olan konteyner genellikle büyük sayıda ürünlerin etkili şekilde taşınmasını amaçlamaktadır. Ahşap ya da metalden üretilmeleri mümkündür.

Gerek konteynerlara gerekse içindekilere zarar gelmemesi için bunların dikkatli bir şekilde taşınması gerekmektedir. Vinsan Vinç tarafından size sunulan bu çözümler, size bu konuda yardımcı olmaktadır.

Her konteyner farklı ağırlıklarda olduğu için gerekli ekipmanlar da farklılaşmaktadır. Firmamız bunu dikkate alarak size farklı çözümler sunmaktadır. Her birini inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

Konteyner Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları Modelleri

Vinsan Vinç, her sektöre özel çözümler için farklı modellere sahiptir. Bu kapsamda tonaja ve kaç metre kaldırılabildiğine göre farklılıklar yaşanır. Bu çerçevede sizlere şu gibi çözümler üretilmektedir;

  1. 30 ton 6 metre konteyner kaldırma traversi
  2. 30 ton 12 metre konteyner kaldırma traversi
  3. 41 ton 12 metre manuel konteyner spreader
  4. 35 ton 5 metre yarı otomatik konteyner spreader
  5. 45 ton 12 metre yarı otomatik konteyner spreader

Bunların hepsi standart değil, firmalara özel bir şekilde üretilmektedir. Eğer özel sunduğumuz yük kaldırma aparatları çözümlerinden yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken iletişime geçmektir. Böylece size en uygun çözümlere ulaşmanız mümkündür.

Yük Kaldırma Aparatlarının Özellikleri Neler?

İş yerlerine en iyi çözümleri sunabilmek için firmamız yük kaldırma aparatları kapsamında gelişmiş çözümler önermektedir. Sağlam ve dayanıklı materyaller kullanıldığı için, uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur.

Farklı firmalara özel sonuçlar teklif edildiği için farklı kapasiteler de yer almaktadır. Güvenlik önlemleri ile birlikte sunulduğu için iş yerlerinde kazaların önüne geçmeyi ya da minimum seviyeye getirmeyi amaçlar.

Ergonomik bir yapıya sahip olan bu modeller, rahat ve pratik bir kullanıma olanak tanımaktadır. İş verimliliğini arttırabilmek için uygun çalışma koşullarına da sahiptir. Vinsan Vinç, böylece uzun yıllar kullanabileceğiniz çözümler teklif etmektedir.

Bunlar, konteyner kullanılan her iş yerinde kullanılabilir. Bunlara inşaat, taşımacılık ve lojistik sektörleri de dahildir.

Konteyner Kaldırma Ekipmanlarının Avantajları Neler?

İş yerlerinde kullanılan yük kaldırma aparatları  geniş bir yapıya sahiptir. Bunların içerisinde konteynerlar da vardır. Firmaların ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğu için, farklı sektörlere özel çözümler teklif edilmektedir.

Bunun yanı sıra iş yerinde kazaların olmaması için gerekli tüm önlemler de mevcuttur. Böylece çalışma ortamından alınan verimin arttırılmasına olanak tanır. Bu durum iş yerinden alınan verimin arttırılmasına, taşıma işlemlerinin daha kısa sürede yapılmasına da yardımcı olmaktadır.

EYT düzenlemesi Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi EYT düzenlemesi Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi

Vinsan Vinç bu çözümleri kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlar ile size sunulmaktadır. Modellere ve özelliklere göre değişiklikler yer alabilmektedir. Geniş kategorimizi inceleyerek iş yerinize en uygun olanlarını zorluk çekmeden keşfedebilirsiniz.