KMTSO'da 27 yıl aradan sonra ilk kez iki adaylı gerçekleşen seçim sonrası Mustafa Buluntu başkan seçilirken, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı ve Kahramanmaraşlı işadamı Haluk Şerbetçi gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı yaptığı açıklamada, "Burada seçilen arkadaşlarımızın hepsini tebrik etmek lazım. Bu bir yarıştı. Kazanan arkadaşlara başarılar diliyoruz. Kahramanmaraş'ımıza hayırlı olsun." dedi.

Kahramanmaraşlı işadamı Haluk Şerbetçi, "Kahramanmaraş Ticaret Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf Odalarıyla beraber yürüyeceğiz. Yani birimiz masayı oturduğumuz zaman. Hepimiz bir oturacağız. Biz beraber yürüyeceğiz. Bu şehri layık olduğu yere çıkaracağız. Tabii ki ne çiçekle, böcek de bizim değerlerimiz ama bizim gerçek değerlerimiz var. 1 milyon 160 bin olan şehri daha yukarıya taşımak. Hem ihracatımız da, hem vizyonumuz da, hem siyasi ve hem de ekonomik olarak hep birlikte Maraş'ı büyüteceğiz. Biz Maraş'ı büyütmek için geldik" ifadelerini kullandı.

Gazeteci Zekeriya Okutucu dünya evinde girdi! Gazeteci Zekeriya Okutucu dünya evinde girdi!