Büyükşehir Belediyesi, yol yapım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şehir genelinde yol genişletmesi, asfalt serimi, dolgu çalışması ve kış öncesi bakım işleri gerçekleştiriliyor.

İyi Parti Onikişubat Teşkilatından Esnaf Ziyareti İyi Parti Onikişubat Teşkilatından Esnaf Ziyareti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçelerde ve mahallelerde yol genişletme, asfalt ve bakım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Konu ile ilgili olarak Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından ekiplerin Andırın, Göksun, Türkoğlu, Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerinde hafta sonu mesaisinde olduğu belirtildi.

Yolculukların Konforu Artıyor

Yapılan açıklamada, “Şehir genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz Andırın Rifatiye yolunda genişletme, Göksun Kaleboynu yolunda sathi kaplama, Türkoğlu Hacıbebek yolunda asfalt öncesi astar serimi, Tekir Mahallesinde sıcak asfalt, Bertiz Karamanlı yolunda ise dolgu serim ve sıkıştırma işlemlerine devam ediyor. Çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlayarak hemşerilerimizin ulaşım konforunu artırmayı hedefliyoruz” ifadelerine yer verildi.