İstanbul Gaziosmanpaşa'da bir şahıs, kara çarşaf giydikten sonra eşiyle ilişkisi olduğunu düşündüğü kuzenini ve onun eşini takibe başladı.

Evli çiftin önünü kestikten sonra kurşun yağdıran şahıs kaçtı, yaralılar ise hastaneye kaldırıldı.

Dün saat 08.30'da Hürriyet Mahallesi'nde meydana gelen olaya göre M.M.G. isimli şüpheli, husumetli olduğu kuzeni Y.B. ve onun eşi S.B.'yi takip etmeye başladı. Çarşaf giydiği belirtilen şüpheli M.M.G., çiftin önünü kesti.

TARTIŞMADAN SONRA ATEŞ ETTİ

Kuzeni Y.B.'yle tartışan şüpheli silahla çifte ateş etti. Çift yaralanırken, şüpheliyi bu sırada oradan geçen sivil polis yere yatırdı. Mahalleli de burada toplandı.

Adayların heyecanla beklediği YKS yerleştirme sonuçları açıklandı! Adayların heyecanla beklediği YKS yerleştirme sonuçları açıklandı!

EŞİYLE İLİŞKİSİ OLDUĞUNU İDDİA EDİYOR

Gözaltına alınan M.M.G.'nin "kasten yaralama" suçundan sevk edildiği adliyede, adli kontrolle serbest bırakıldığı öğrenildi. M.M.G'nin olayı, Y.B'nin eşiyle ilişkisi olduğu iddiasıyla gerçekleştirdiği tespit edildi.

"3 EL SİLAH SESİ GELDİ"

Esnaf Murat Çakırcı, "Gürültüyü duyduktan sonra 3 el silah sesi geldi. Amca ve teyze vurdular bizi diye bağırdılar. Adamın birinin yakalayın diye bağırdığını duyunca adamı tutup yere düşürdüm." diye konuştu.