Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü, kentte görev yapan öğretmenlere yönelik özel konser etkinliği düzenliyor.

KASKİ 20 personel alacak! KASKİ 20 personel alacak!

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında yapılacak özel konser ile ilgili değerlendirmede bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, konseri gerçekleştirecek ekibin öğretmenlerden oluştuğunu kaydederek, “Öğretmen olan ekibimiz, yine öğretmen ve eğitimci olan katılımcılara solo ve koro olarak konser verecek.” diye konuştu.

Öğretmenliğin bilgi, kültür, merhamet, sevgi, saygı ve fedakârlık gibi daha birçok değeri barındırması nedeniyle kutsal bir meslek olduğunun altını çizen İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, “Öğretmenlerimiz insanlığın en büyük ve en vazgeçilmez değeridir. Onlara hizmet etmek, bizim için büyük bir mutluluktur. O yüzden çabalarımız sürüyor. Bu kapsamda öğretmenlerimizden oluşan ekibimiz, gönüllü olarak tüm öğretmenlerimize özel bir konser verecektir. Öğretmenlerimize moral olması amacıyla düzenleyeceğimiz bu anlamlı konserimize tüm öğretmenlerimizin katılımını bekliyoruz.” ifadeleri ile sözlerini sonlandırdı.

Diğer yandan 25 Kasım Cuma günü saat 19:00’da başlayacak olan konser, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.