AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından hazırlanan bir videoda, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç Tiye alındı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, geçtiğimiz hafta yaptığı bir basın açıklamasında, Tevfik Kadıoğlu Köprülü Kavşağının yapımıyla ilgili geri sayımı dile getirmiş ve belirlenen sürede yapımın tamamlanamayacağını ifade etmişti. 

Kahramanmaraş’ta tır ile traktör çarpıştı! 1 yaralı Kahramanmaraş’ta tır ile traktör çarpıştı! 1 yaralı

AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı ise önceki gün kavşağın açılışının yapılmasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden Öztunç'u tiye alan bir paylaşım yaptı. 

İçerikte Ali Öztunç'un geri sayımı tek tek dile getirmesine ve 0'a geldikten sonra kavşak yok, bitirilemedi ifadesine değinilerek kavşağın bitmiş halinin videolarına ekte yer verildi. 

Ali Öztunç, açıklamasında, "Eğer 7 gün içinde bitmezse Hayrettin bey dilime fena düşeceksin. Tüm Türkiye'ye anlatacağım bunu bilboardlara reklam yapacağım. Bir belediye başkanı var Kahramanmaraş'ta ve yaptığı köprüye son saydı kum saati gibi 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-0 bitti. Nerde köprü? yok." ifadelerine yer vermişti. 

AK Gençlik tarafından hazırlanan videonun sonunda Haluk Tolga İlhan'ın Yalancısın İnanamam şarkısına paylaşıldı. 

Öte yandan AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ender Umut Pabuçcu'nun da bu gönderiye, "Sevgili vekil ,ayda yılda memlekete gelip attığın boş naralar yediğin hurmalara benzer deeee" şeklindeki tweet'i dikkat çekti. 

HABER: ÖMER FARUK SALMAN