Kahramanmaraş’ta kadın girişimcilerin organize ettiği ve takviye edici gıda, kozmetik ve içecek sektöründe Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alan Winlife’nin ana sponsorluğunu üslendiği ‘Kadınlar Matinesi’ organizasyonu yapılacak. 19 Ağustos Cuma Günü gerçekleştirilecek organizasyona Türkiye’nin son yıllarda yıldızı parlayan sanatçılarından Edo Sultan da katılacak.

Toplum için fark yaratmak, toplumun dönüştürülmesi için hayatın her alanında önemli bir yere sahip olan kadın girişimciler, gerçekleştirdikleri etkinliklerle ülkemizde fark yaratmaya devam ediyor.

Başkan Okay Bertiz Boyalı güreşlerine tüm halkı davet etti! Başkan Okay Bertiz Boyalı güreşlerine tüm halkı davet etti!

Kadının iş hayatına dahil olması, Türkiye’nin kalkınması ve daha iyi bir geleceğe sahip olabilmesi için devlet kurumlarının verdiği destekler devam ederken, bir yandan da kadın girişimcilerin özel sektörde de hayata geçirdiği atılımlar hızla devam ediyor.

Kadın girişimcilerin Kahramanmaraş’ta organize ettiği ‘Kadınlar Matinesi’ organizasyonu gerek il genelinde gerekse çevre illerden gelen kadın girişimcileri bir araya getirecek. 19 Ağustos Cuma günü saat 19.00’da Royal Garden tesislerinde düzenlenecek ve kadınların girişimcilik ruhunun ortaya çıkacağı organizasyon hakkında bilgiler veren kadın girişimci ve aynı zamanda Kadınlar Matinesi organizasyonunun koordinatörü Çiğdem Özdemir, “Bizim ekip olarak asıl hedeflediğimiz aslında kadın ruhunun ekonomik hayatta daha fazla yer edinebilmesi. Onun için bu organizasyonu tertipledik ve bu çalışma ile birlikte kadın gücünü, girişimciliğini ve pratik zekalarının ortaya çıkarmaktır. Biz biliyoruz ki, kadın istihdamının, girişimciliğinin önü ne kadar açılırsa kadınlarımız o derece güçlenecek. 19 Ağustos Cuma günü saat 19.00’da gerçekleştireceğimiz ‘Kadınlar Matinesi’ organizasyonu Royal Garden Tesislerinde olacak. Katılım gösteren kadınlarımıza birbirinden özel hediyelerimiz ve çekilişlerimiz olacak. Bütün kadınlarımızı bu organizasyona davet ediyorum. Aynı zamanda organizasyonumuza Türkiye’nin parlayan yıldızı Edo Sultan da katılacak ve o güzel sesi ile bizlere keyifli bir gün yaşatacak” dedi.