Obezite açısından Türkiye’de üçüncü sırada bulunan Kahramanmaraş’ta her yaştan insanı spora teşvik eden Maraş Doğa Platformu üyeleri farkındalık oluşturmak için her Perşembe sporseverlerle bisiklet yolunda buluşuyor.

Gastronomi açısından Türkiye’nin en zengin illerinden biri olan Kahramanmaraş’ta, fazla kilolarından kurtulmak ve sporu bir kültür haline getirmek isteyen platform üyeleri özellikle hafta sonları organize edilen doğa yürüyüşleriyle dikkat çekiyor.
Deneyimli hocaların eşliğinde ısınma hareketleri ve sonrasında 8 kilometrelik parkuru yürüyen 60 kişilik ekibe KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’da katıldı. 

Girişimcilik Kapasitesinin geliştirilmesi eğitimi verildi Girişimcilik Kapasitesinin geliştirilmesi eğitimi verildi

94b694d5-8e50-47c9-9c0f-ff884e41d97e
Etkinlik hakkında açıklama yapa. Platform Kurucu Başkanı İş İnsanı ve Türkiye Dağcılık Federasyonu Lisanslı Sporcusu Volkan Gezertaşar, “Spor tek kişi ile de yapılır, fakat grup halinde yapılırsa hem daha neşeli hem de uzun süreli olur. Spor yapmak isteyen herkesi platformumuzun aktivitelerine katılmaya davet ediyoruz. Amacımız spor yaparak zinde kalmak, sağlıklı yaşamak ve sağlıklı yaşamak isteyenlere faydalı olmak” dedi.