Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 23'nci seçimli genel kurulunu yapıyor.
Odaya kayıtlı 613 müşavir oy kullanacak. Seçmenler 3 yıl için yöneticilerini seçecek.
Seçimde 3 grup yarışıyor.
Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 23'nci Genel Kurulu 11-12 Mayıs'ta Kahramanmaraş SMMM Odası hizmet binasında gerçekleştiriliyor..
ABDULLAH KALIN GRUBU YÖNETİM KURULU ASİL ÜYE
1 Abdullah Kalın
2 Mustafa Adalı
3 Cüneyt Doğan
4 Ali Avgın
5 Mehmet Tahir Nergizoğlu
ABDULLAH KALIN GRUBU YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE
1 Resul Kuru
2 Hatice Ayten Alyanak
3 Hasan Kuş
4 Fatih Sarı
5 Ersan Önal
ABDULLAH KALIN GRUBU DENETİM KURULU ASIL ÜYE
1 Salih Kurt
2 Ergün Alakuş
3 Meral Bayrı Kara
ABDULLAH KALIN GRUBU DENETİM KURULU YEDEK ÜYE
1 Hasan Kaplan
ABDULLAH KALIN GRUBU DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYE
1 Şahin Taşcı
2 Ahmet Taş
3 Nihat Gündeş
4 Fatma İyidoğan
5 Bilal Dizibüyük
ABDULLAH KALIN GRUBU DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE
1 Hacı Duran Karacan
2 Veli Çimen
3 Mehmet Karagün
ABDULLAH KALIN GRUBU BİRLİK DELEGELERİ ASİL ÜYE
1 Arif Şen
2 Hilmi Emre Kazancı
3 Arif Gür
4 Ahmet Yavuz
5 Abdullah Kalın
6 Fatih Satılmış
7 Harun Aydemir
8 Tuğba Çarpar
9 Emrah Tuğrul
10 Derviş Yılmaz
11 Adem Gerekli
ABDULLAH KALIN GRUBU BİRLİK DELEGELERİ YEDEK ÜYE
1 Sıttık Özkorkmaz
2 Ayhan Purtaş
3 Pınar Tatar
4 Gökhan Kömeç
5 İbrahim Karip
6 Ramazan Yalçınözü
7 Akif Güzel
8 Özlem Kazcı
9 Ayten Güvenç Gençtürk
10 Adem Polat
11 Hakan Tatar
AYDOĞAN DÜZGÜNER GRUBU YÖNETİM KURULU ASİL ÜYE
1 Aydoğan Düzgüner
2 Ertan Sakızcı
3 Serdal Temizyürek
4 Mehmet Dilitatlı
5 Ahmet Sarıkaya
AYDOĞAN DÜZGÜNER GRUBU YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE
1 Durdu Paçacı
2 Bilal Akçakoyun
3 Mehmet Baltacı
4 Levent Bolatkale
5 Ramazan Çetin
AYDOĞAN DÜZGÜNER GRUBU DENETİM KURULU ASİL ÜYE
1 Fahri Kekeç
2 Mustafa Alper Kar
3 Hamza Köse
AYDOĞAN DÜZGÜNER GRUBU DENETİM KURULU YEDEK ÜYE
1 Şuayip Solakoğlu
AYDOĞAN DÜZGÜNER GRUBU DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYE
1 Cengiz Dilbirliği
2 Ali Şahin Güney
3 Mustafa Taş
4 Rasim Serkan Harmanda
5 Murat Şahinkanat
AYDOĞAN DÜZGÜNER GRUBU DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE
1 Zeynep Dağlı
2 Ahmet Dağ
3 Halit Çoğul
AYDOĞAN DÜZGÜNER GRUBU BİRLİK DELEGELERİ ASİL ÜYE
1 Mehmet Gümüşer
2 Aydoğan Düzgüner
3 Hasan Seyithanoğlu
4 Ahmet Kahraman
5 Muzaffer Demir
6 Kemal Arıkan
7 Fatih Özberk
8 Mehmet Hamza Şahin
9 Mustafa Cingili
10 Mehmet Akif Ersoy
11 Mehmet Çakıl
AYDOĞAN DÜZGÜNER GRUBU BİRLİK DELEGELERİ YEDEK ÜYE
1 İbrahim Kaplan
2 Fatma Pınar Yılmaz
3 Serdar Erantepli
4 Ahmet Bal
5 Ahmet Durmaz
6 Ahmet Alçingi
7 Mehmet Güler
8 Ömer Güzel
9 Ekrem Çetinkaya
10 Bahittin Parlak
11 Ömer Cihat Koca
HALİT ALCI GRUBU YÖNETİM KURULU ASİL ÜYE
1 Atila Sarıyıldız
2 Halit Alcı
3 Mehmet Atıcı
4 Mustata Akca
5 Abdurrahman Üzüm
HALİT ALCI GRUBU YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE
1 Ömür Saçmalı
2 Zeynep Gözübüyük
3 Ahmet Ateş
4 Harun Ahraz
5 İlknur Bulut
Halit Alcı Grubu Denetim Kurulu Asil Üye
1 Abdullah Alıçdalı
2 Adem Göktürk
3 Hüseyin Ermeydan
HALİT ALCI GRUBU DENETİM KURULU YEDEK ÜYE
1 Yalçın Gezertaşar
HALİT ALCI GRUBU DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYE
1 İbrahim İmalı
2 Meral İslamoğlu
3 Turan Basan
4 Hüseyin Eşin
5 İbrahim Tatlıbal
HALİT ALCI GRUBU DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE
1 Özer Kirişci
2 Merva Özşahan Doğan
3 Hüseyin Gürbak
HALİT ALCI GRUBU BİRLİK DELEGELERİ ASİL UYE
1 Abdulkadir Güzeldemirci
2 Muharrem Zabun
3 Ramazan Doboğlu
4 Halit Alcı
5 Hüseyin Gürbak
6 Muammer Gümüş
7 İsmail Yalçın
8 Erdal Bacak
9 Ahmet Paksoy
10 Abdulkadir Şimşek
11 Ali Kaplan
HALİT ALCI GRUBU BİRLİK DELEGELERİ YEDEK ÜYE
1 Atila Sarıyıldız
2 Akif Doğanay
3 Osman Cengiz
4 Abdulmuttalip Badem
5 Hasan Yardımcı
6 Murat Gözükara
7 Harun Ahraz
8 Mehmet Atıcı
9 Alper Baştuhan
10 Hacı Mustafa Yardımcıoğlu
11 Muharrem İmalı