Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Ramazan Bayramının ikinci gününde ziyaretlerine devam ediyor.

Vali Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun, Kıbrıs Gazimiz Halef Tunç, Gazimiz Piyade Uzman Çavuş Ökkeş Temiz ve değerli aileleriyle bir araya geldi. 
 
Ziyaretler esnasında gazilerimiz ve aileleriyle ile bir süre hasbihal eden Vali Coşkun, “Vatanı ve kutsalları uğruna can vermeyi yaşamaktan üstün tutan aziz milletimizin tarihi, bu yolda canlarını feda eden şehit ve gazilerimizin destanlarıyla doludur. Bizlerde, "Ölürsek şehit, kalırsak gazi" anlayışıyla vatan, bayrak ve millet uğruna bir an bile düşünmeden canını ortaya koyarak mücadele eden yiğitlerimiz ve onların kıymetli aileleri için ne yapsak azdır. 

Bu vesileyle aziz vatanımızın bekası için canlarını hiçe sayan tüm şehitlerimize rahmet, siz değerli gazilerimiz ile kıymetli ailelerinize de sağlık ve afiyet diliyor, Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.


 
Gazilerimiz ve kıymetli aileleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Coşkun ve eşi Sevilay Çoşkun’a nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ettiler.
 
Valimiz Ömer Faruk Coşkun’a ziyaretleri esnasında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya’da eşlik etti.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi ve 112 Çağrı Merkezi’ne Ziyaret

Vali Ömer Faruk Coşkun, Ramazan Bayramı münasebetiyle Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
 
Hastalara ve yakınlarına karanfil takdim ederek hayırlı bayramlar dileğinde bulunan Vali Coşkun, bayramın hastalarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti. 


 
Sağlık çalışanlarımıza da karanfil takdim ederek bir süre hasbihal eden Vali Coşkun; “ Salgınla mücadelede sağlık teşkilatımızın gecesini gündüzüne katıp fedakârca çalışarak salgının üstesinden gelinmesinde büyük emekleri var. Bu vesile ile sizlerin nezdinde tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. İnşallah millet olarak sağlıklı yarınlarda buluşmak dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun” dedi.


 
Vali Coşkun, 112 Acil Çağrı Merkezi ve GAMER (Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi)  personeliyle de bir araya gelerek çalışanların bayramlarını kutlayıp görevlerinde kolaylıklar diledi.

Güvenlik Güçlerini Ziyaret Etti

Vali Ömer Faruk Coşkun Ramazan Bayramı’nda mesai yapan asayiş ve güvenliğimizin teminatı jandarma ve emniyet personeliyle bir araya geldi.

Gaziantep Yolu Polis Uygulama Noktası’ndaki emniyet Personelimizi ziyaret eden Vali Coşkun, polislerimizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ederek, aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir Bayram dileğinde bulundu.

Gözden kaçırmayın

Kahramanmaraş’ta 1.5 milyon fidan dikilecek Kahramanmaraş’ta 1.5 milyon fidan dikilecek

Daha sonra Onikişubat ve Dulkadiroğlu İlçe Jandarma Komutanlığımızı da  ziyaret eden Vali Coşkun, Jandarma personelimizin bayramını tebrik ederek, sevenleriyle birlikte hayırlı bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.
 
Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için güvenlik güçlerimizin bayramlarda bile her daim görevlerinin başında bulunduklarını belirten  Vali Coşkun, “Onların bu fedakârlığı sayesinde vatandaşlarımız evlerinde huzurlu bir bayram geçiriyorlar. Ülkemizde ve İlimizde huzuru sağlayan tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum. İyi ki varlar” diye konuştu.