İYİ Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Mustafa Bastırmacı, seçim çalışmaları kapsamında Onikişubat İlçesi’nde adım atmadık yer bırakmıyor. İlçenin her bir noktasını karış karış gezen Bastırmacı, 31 Mart’ta hem kendisine hem de Millet İttifakı’na destek istiyor.

İyi Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Mustafa Bastırmacı, “Vatandaşlarımız Kahramanmaraş’ta bir değişiklikten yana olduklarını söylüyorlar. Vatandaşımıza adaletle, liyakatle yönetimin sözünü vererek yola çıktık. Çok güzel bir karşılık var. Herkes çok memnun. İnşallah başaracağız ve bu memleketi kadınlarla, çocuklarla, gençlerle birlikte yöneteceğiz” dedi.

Esnaf ziyaretlerine her gün bir yenisini daha ekleyerek, Onikişubat İlçesi’ni deyim yerindeyse karış karış gezen, ayak bastığı her noktada da vatandaşlarla yakından ilgilenen siyasetin tanınmış yüzü İyi Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Mustafa Bastırmacı, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını son sürat sürdürüyor. Özverili çalışmalarıyla dikkat çeken ve başkan olduğu takdirde belediyeyi halka birlikte yöneteceğinin sözünü veren Bastırmacı, ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada vatandaşın bir değişiklik istediğini vurguladı. Kendisine ve partisine yönelik güzel bir karşılığın olduğuna dikkat çeken Bastırmacı, 31 Mart’ta seçimi kazanacaklarına inandıklarını söyledi.

“MÜTAVAZİ BİR ŞEKİLDE PARTİMİZE VE ŞAHSIMA DESTEK VAR”

“Kardeşlerimizi, ağabeylerimizi, amcalarımızı dolaşıyoruz” diyen Bastırmacı, sözlerinin devamında şöyle konuştu: “Vatandaşlarımız Kahramanmaraş’ta bir değişiklikten yana olduklarını söylüyorlar. Bizde insanların değişimden yana olmasını istiyoruz. Vatandaşımıza adaletle, liyakatle yönetimin sözünü vererek yola çıktık. Çok güzel bir karşılık var. Herkes çok memnun. Özellikle bizi tanıyanlar daha çok memnun oluyor. Her bölgeden tanıdıklarımız var. Bize bu işi başaracağımızı söylüyorlar. Bizde bu millete söz veriyoruz. İnşallah başaracağız. Biz bu memleketi kadınlarla, çocuklarla, gençlerle birlikte yöneteceğiz.”

“BU MEMLEKETİN ÇOCUKLARINDAN DA VATAN HAİNİ OLMAZ”

Kahramanmaraş’ın çocuklarından vatan haini olmayacağını anlatan Bastırmacı, “Yıllardır siyasetin içerisinde bir kardeşleri olarak ben tüm vatandaşlarla birlikteyim. Bugün çıkış noktamıza baktığınız zaman Kahramanmaraş’ın hizmet noktasında eksik kaldığını insanların duygularına hâllenmeyen bir siyasi otorite artık insanların büyük bir tepkisine mal oluyor. Bir taraftan da ekonomik ve sosyal sıkıntılar üst üste gelince insanlarımız bunaldılar. Fakat karşımıza zaman zaman karşımızdaki siyasi otoritenin bizi HDP ile birlikte anması bizi doğal olarak üzüyor. Benim çocukluğum Kahramanmaraş’ta ülkü ocaklarında geçti. MHP’nin iki dönem il başkanlığını yaptım. Hedefi turan, rehberi Kur’an olan bu kardeşinizin hain olabilme şansı var mı? Bu memleketin çocuklarından da vatan haini olmaz” şeklinde konuştu.

“BİZ BELEDİYEYİ MİLLETİMİZLE BERABER YÖNETECEĞİZ”

Belediyeyi milletle birlikte yöneteceklerini ifade eden Bastırmacı, “Mevcut şartlara baktığımız zaman gidişatla ilgili gerçekten çok güzel bir ilgi görüyoruz. Kahramanmaraş’ta biraz sıkıntılar var. Onikişubat halkı bir değişim içerisinde. İnşallah bunu hep birlikte başarmayı düşünüyoruz. İnşallah Onikişubat İlçemiz başarıyla İyi Parti yönetimine geçer ve bu milletimize hizmet ederiz. Onikişubat’ta vatandaşlarımız çok büyük dertli ve sıkıntıdalar. Yeteri kadar hizmet alamıyorlar. Üretim yapamıyorlar. İnsanlar hizmet alamayınca beklediği çareyi de bulamayınca tepki gösteriyorlar. Kahramanmaraş’ta siyasi geçmişimden dolayı tanınırlığım hat safhada, insanların güvenebildiği bir insanız. Çok şükür bunun da karşılığını şu anda kamuoyunda görüyoruz. Bu millete hizmet etmekten büyük zevk alacağız. Biz belediyeyi milletimizle beraber yöneteceğiz” diye konuştu.

“ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET ÜRETECEĞİZ”

Başkan Mahçiçek, Kur’an Eğitim Merkezi’nde öğrencilerle buluştu Başkan Mahçiçek, Kur’an Eğitim Merkezi’nde öğrencilerle buluştu

Çözüm odaklı hizmet üreteceklerini dile getiren Bastırmacı, son olarak sözlerine şunları ekledi: “Adaletin, irfanın ve ahlakın yerleşmesi için aday olduğumu bilmenizi isterim. Peygamber Efendimiz, “Bir devlet küfür düzeni üzerinde ayakta duramaz. Devlet malından bir hırka bile aşıran savaşta ölse bile şehit olmaz” buyurmuştur. Adaleti çiğneyen devlet adamlarını cezalandırmayan milletler çökmek zorundadır. Cenabı Allah bizlere adaleti, adaletle yönetmeyi ve yönetilmeyi nasip etsin. Ağzımızdan hiç kimsenin izzetine, şerefine, onuruna, gururuna dokunacak bir tek cümle dahi duymayacaksınız. Adam gibi siyaset, adam gibi hizmet yapacağız. Onikişubat iyi bir belediyecilikle tanışacak. Çözüm odaklı hizmet üreteceğiz.” İfadelerini kullandı.